Ana Sayfa Gündem Metal İşleri Sanayi Sitesi 30 yıl sonra asfaltla buluşuyor

Metal İşleri Sanayi Sitesi 30 yıl sonra asfaltla buluşuyor

Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana sanayisinin can damarlarından biri olan Metal İşleri Sanayi Sitesi’ndeki çalışma ortamının üretime daha uygun hale getirilmesi için faaliyetlerini sürdürüyor. Daha önce site içinde TD 8 Deresi ıslahı ve köprü çalışmaları gerçekleştiren Büyükşehir ekipleri bu kez yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına başladı. Metal Sanayi Sitesi yaklaşık bir ay sürecek çalışmaların ardından, Adana ekonomisine daha sorunsuz bir şekilde katkı koymaya devam edecek.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2016 Pazar 11:58
Metal İşleri Sanayi Sitesi 30 yıl sonra asfaltla buluşuyor

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, genelde sanayi üretiminin artması için ortamı daha uygun hale getirme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Sanayi kuruluşlarının faaliyet gösterdiği alanlarda alt ve üstyapıyı modernleştirme çalışmalarından taviz verilmiyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol İşleri Müdürlüğü tarafından Metal Sanayi İşleri Sitesi’nde başlatılan ve yaklaşık bir ay devam edecek yol ve asfaltlama çalışmalarının sonucunda ortalama 12 kilometrelik yol, yaklaşık 30 bin ton sıcak asfalt kullanılarak Adana sanayisinin hizmetine sunulmuş olacak.

BAŞKAN SÖZLܒYE TEŞEKKÜR


Metal İşleri Sanayi Sitesine neredeyse 30 yıl boyunca yamalama çalışmalarının dışında hiçbir asfaltlama çalışması yapılmadığına dikkat çeken Metal İşleri Sanayi Sitesi Başkanı Cengiz Erdoğanoğlu, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin bölgeye ve Adana sanayisine verdiği önem doğrultusunda sunduğu hizmetlerinden ve yapılan çalışmalardan dolayı Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 2022 Yılı 1. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

2022 Yılı 1. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık