Ana Sayfa Siyaset MHP Adayı Akbaş, projelerini kadınlara anlattı

MHP Adayı Akbaş, projelerini kadınlara anlattı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Ali Uğur Akbaş, kadınlara ayrı bir önem verdiklerini belirterek, her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadının bulunduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2014 Çarşamba 15:36
MHP Adayı Akbaş, projelerini kadınlara anlattı

Çukurova İlçesi’nde Turgut Özal Bulvarı üzerindeki bir düğün salonunda geniş bir kadın grubunun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Ali Uğur Akbaş, kadınların olmazsa olmazları arasında bulunduğunu, onlara seçildikleri takdirde birçok imkân sağlayacaklarını belirti. Akbaş, bu toplantıyı düzenleyen Çukurova Meclis üyesi aday adayı İsmail Hakkı Gözübatık’ın eşi Müjgan Gözübatık’a teşekkür etti.

Akbaş, her zaman ilkeleri doğrultusunda makam için değil Çukurovalılara hizmet için çalışacaklarını kaydedip, “Bu göreve siz Çukurovalı hemşerilerimin teveccühü ve desteğiyle talip oldum. Bu düşünceden hareketle daha yaşanılabilir bir Çukurova için hep birlikte çalışacağız. Çok sayıda projelerimiz var. Ancak sizlerin görüş ve önerileri bizim için her zaman önemli olacak. Siz baş tacı olan kadınlarımızın her zaman yanında olacağız. Benim en büyük destekçim eşimdir. “dedi.

PROJELERİMİZ HAZIR

Anne-babaları çalışan çocuklar için Kreş ve etüt merkezleri oluşturacaklarını, bu proje kapsamında ise sabah 08.00- 17.00 saatleri arasında kreş, öğrencilerin ise istediği derslerden etüt yapabilme olanaklarının sağlanacağını ifade etti. Akbaş, bununla bağlantılı olarak da yine çocukların derslerini ve sınav hazırlıklarını rahat ve güvenli bir ortamda yapabilecekleri Modern Kültür Evleri oluşturacaklarını belirterek,” Ayrıca yine projelerimiz arasında Rehabilitasyon merkezlerimiz, Kadın konuk ve yaşlı bakım evleri, Taziye evleri, sosyal tesisler ve modern yaşam alanları da var.  Bu projelerimizi her mahallemizde gerçekleştirmek ise tek hedefimiz olacak.  Sanat,  El işi Atölye ve sergi salonları yine siz ev kadınlarımız ve sanatkârlarımız için yapılacak. İşsiz gençlerimiz içinde iş imkânları sağlamak en büyük ve önemli işimiz olacak. Tek hedefimiz Marka İlçe Çukurova’yı ulusal platformlarda yer alacak hale getirmek olacak.” diye konuştu.

Toplantıya Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, Meclis üye adayları ile çok sayıda kadın katıldı. Ali Uğur Akbaş’ın eşi Yeliz Yeşilmen’in çocuklarla ilgili projeleri bulunduğunu, bunlardan birinin “Çocuk Köyü” olduğunu belirtirken konuşması da kadınlar tarafından ilgi ile karşılandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık