Ana Sayfa Siyaset MHP adayı Bayram: "Laf değil hizmet için göreve hazırım"

MHP adayı Bayram: "Laf değil hizmet için göreve hazırım"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, Mustafa Oflaz ve dava arkadaşları ile sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Mustafa Oflaz, tüm eski dava arkadaşlarıyla birlikte Bayram’a destek olacaklarının sözünü verdiler.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2014 Cumartesi 18:04
MHP adayı Bayram:

Dürüst kişiliği, sevecen ve babacan tavırlarıyla bilinen, herkesi seven ve sevilen Yücel Bayram, Yüreğirlinin gönlüne taht kurarken, kendisine verilen destekler çığ gibi artıyor. YÜCEL Bayram’la Çelemli Kafede sabah kahvaltısında bir araya gelen Mustafa Oflaz ve dava arkadaşları, “Biz her gün gruplar halinde bir araya geliyoruz. Yüreğir için en iyi hizmetin verilmesini istiyoruz. Yüreğir yıllardır ihmal edildi. Bunun için sizin etrafınızda kenetleneceğiz. 30 Mart’ta kazanan Yüreğirli olacak  inşallah” dedi.

MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram da, “Ben laf değil, hizmet üretmeye geliyorum. Yüreğir’i yaşanabilir bir şehir yapmak için projelerim hazır.  Göreve geldiğimde bu projelerimi bir bir uygulayıp hayata geçireceğim. Yüreğir’i bu makûs kaderinden kurtarmak için Yüreğir’e yüreğimi koydum. Yüreğirli ilk defa bir değişiklik yaşayacak. Ben ulaşılamayan değil, her gün aranızda olan ulaşılabilir bir başkan olacağım.  Yıllarca hizmetten yoksun bırakılan mahallelere hizmet götüreceğim.  Yüreğir’de yaşayan biri olarak Yüreğir’in sıkıntılarını en iyi bilenlerden biriyim ve bu sıkıntıları gidermek için Yüreğir’e yüreğimi koydum” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık