Ana Sayfa Siyaset MHP Sarıçam’da seçim meşalesini yaktı

MHP Sarıçam’da seçim meşalesini yaktı

Milliyetçi Hareket Partisi yerel seçimlerde Adana’da tulum çıkarmak istiyor. 31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için bir yanda aday belirleme diğer yanda da seçim çalışmalarını sürdüren MHP’de teşkilatlar adeta teyakkuz haline geçti.

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2018 Pazartesi 10:47
MHP Sarıçam’da seçim meşalesini yaktı

Adana’da en hareketli parti konumunda olan MHP’de İl ve İlçe Teşkilatı seçim stratejisini belirleme çalışmalarına ağırlık verirken, vatandaşlarla adeta birebir görüşerek, parti politikalarını anlatıp, çeşitli etkinliklere imza atıyor.

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı da TBMM’deki çalışmalarından fırsat bulduğu anlarda seçim bölgesi Adana’ya gelerek düzenlenen toplantılarda yer almaya özen gösteriyor.

Hafta sonu Sarıçam’da düzenlenen toplantıya katılan MHP Adana Milletvekili Varlı, yerel seçimlerden başarıyla çıkacaklarını, Adanalılar’ın desteğiyle önceki seçimde olduğu gibi bu seçimde de 3 Hilalli bayrağı yerel yönetimlere çekeceklerini söyledi.

Varlı, MHP’nin bu ülkenin çimentosu olduğunu, Cumhuriyetin kurucu iradesinin devamı olduğunu, Türk Milleti’nin sağduyusu ve ferasetiyle her zorluğun üstesinden geleceklerini dile getirdi. Varlı, Türkiye’nin gelişmesini istemeyen, bölgesindeki gücünden çekinen iç ve dış odakların her türlü oyununun boşa çıkarılacağını belirterek, 2019 Mart’ında yapılacak yerel seçimlerde Adana’da tulum çıkaracaklarını ve başta Büyükşehir olmak üzere ilçe belediyelerinin tamamını da kazanacaklarını ileri sürdü.

Sarıçam’da gerçekleşen etkinliğe yoğun bir katılım gerçekleşirken, yaşanan coşku da üst düzeydeydi. Etkinliğe başta MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı olmak üzere Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, Sarıçam Ülkü Ocakları Başkanı Murat Soner ile partililer ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık