Ana Sayfa Eğitim Nevzat Ardıç BTܒde

Nevzat Ardıç BTܒde

Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı olarak uzun yıllar hizmet veren ve Azim Öztürk'ün Belediye Başkanlığından ayrılmasından sonra belediye ile olan irtibatını kesen Nevzat Ardıç, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nin rektörlük özel kalemine müdür oldu.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2016 Çarşamba 13:30
Nevzat Ardıç BTܒde

AK Parti Büyükşehir ve Seyhan Belediye Meclis Üyeliği yaptığı dönemlerde siyasi konuşmaları ve partinin sözcülüğü ile ön plana çıkan Nevzat Ardıç, BTÜ Rektörlüğü bünyesindeki yeni yapılanma dönemi ile bu görevi kabul ederek Adana'ya hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. BTÜ'nün Türkiye'deki üniversiteler arasında saygın bir yere gelmesi adına Rektör Vekili Prof. Dr. Aykut Gül ile birlikte çalışacaklarını kaydeden Ardıç, ‘BTÜ'nün var olan potansiyelini daha uç noktalara taşıyarak başarılı çalışmalarımızla üniversitemizi yükselteceğiz' dedi.


Prof. Dr Aykut Gül'ün Seyhan Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemlerden başlayan başarılı çalışmalarını görerek ve takdir ederek BTÜ'de çalışmaya karar verdiğinin bilgisini gazetemize açıklayan Nevzat Ardıç, ‘Adana her hizmetin en güzeline layık bir kent. Hükümetimiz bizlere her türlü imkanı sağlayarak hizmet etmemiz adına önümüzü açıyor. Bu anlamda Hükümetimize de teşekkür ediyorum. BTÜ'yü gelecek yıllarda bu kentin her sorununda çözüm üreten, katkı koyan bir üniversite olarak göreceksiniz' sözleriyle iddialı cümleler kurdu.


Üniversitenin mevcut binalarda hizmet verdiğini de belirten Nevzat Ardıç, ‘kısa zamanda inşaatımız tamamlanıp kendi binamıza geçtiğimiz vakit, hizmette süreklilik ve kalite gelecektir. BTÜ'nün yeni takviye edilen öğretim elemanı kadrosu ile başarılı olması adına başta Aykut Hocamız olmak üzere hepimiz mesaimizi harcıyoruz. Adana'nın güzel çalışmalarla anılması ve saygın yere gelmesi adına vakitimizi harcıyoruz. Yetişecek olan genç beyinler olan öğrencilerimiz de Türkiye'ye faydalı bireyler olarak buradan mezun olacaklardır' dedi ve onlara olan güvenini de yeniledi.


Uzun yıllar siyaset yaptığını da belirten Nevzat Ardıç, ‘bir kulvardan diğer kulvara geçerek artık genç nesillerin yetişmesi adına gayret içine girdik. Görevimizin, sorumluluğumuzun ulviliğini biliyoruz. Siyasetçi olarak belediyede vermiş olduğumuz mesaide Adanalı hemşerilerimiz bizim nasıl bir kişilik olduğumuzu ve çalışkanlığımızı yakinen bilir. Bu nedenle siyasetin de Adana'ya daha fazla hizmet etmesinin önünü açmak gerekir. Bu konuda Hükümetimiz ayrım yapmadan herkese eşit mesafede durup başta üniversitemiz olmak üzere kendilerine getirilen her olumlu projeye destek veriyorlar. Bu da bizlerin hizmet etmesini kolaylaştırıyor. Adana'yı güzel günler bekliyor. Buna emin olabilirsiniz. Bizim evlatlarımızın da daha güzel bir şehirde yaşaması için bugün bizler buradayız' sözleriyle duygularını dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Okul yaptırdı, oturmadığı lojmanda borçlu çıktı

Okul yaptırdı, oturmadığı lojmanda borçlu çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık