Ana Sayfa Gündem Otopark sorununa Kocaispir neşteri

Otopark sorununa Kocaispir neşteri

- Kamu kurumlarının birer birer Yüreğir’e taşınmasıyla ortaya çıkan otopark sorununu çözen Yüreğir Belediyesi, şimdi de otopark ücretinde büyük indirim yaptı.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2021 Çarşamba 14:17
Otopark sorununa Kocaispir neşteri

Kamu kurumlarının birer birer Yüreğir’e taşınmasıyla ortaya çıkan otopark sorununu çözen Yüreğir Belediyesi, şimdi de otopark ücretinde büyük indirim yaptı.

Son meclis toplantısında alınan kararla otopark ücretinde yüzde 66’lık indirim yapılmasını sağlayan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Hemşehrilerimizin taleplerine kayıtsız kalamazdık” dedi.

GÜNLÜK SABİT 5 TL

Başkan Kocaispir’in, Yüreğir Belediyesi 2022 Mali Yılı Bütçe Toplantısı’nda verdiği teklif, meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi. Alınan kararla yeni adliye otopark ücretinde indirime gidildi. Daha önce ilk 3 saati 10 TL olan ve sonraki her saat için artan otopark ücreti, yaklaşık yüzde 66 indirim yapılarak 07.00-18.00 saatleri arası tek tarife 5 TL olarak kararlaştırıldı.

TALEBE GÖRE HİZMET

Sosyal belediyecilik anlayışı gereği vatandaşların taleplerine göre hizmet ürettiklerini kaydeden Başkan Kocaispir, “Hayata geçirdiğimiz tüm hizmetler vatandaşlarımızın beklentilerine yöneliktir. Meclisimizde yaptığımız değerlendirmede yeni adliye otopark ücretlerinde indirim yapılmasının gerekliliğini dile getirdik. Meclis üyelerimizle birlikte böyle bir indirim kararı aldık. Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çam ağaçlarını kesiyorlar

Çam ağaçlarını kesiyorlar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık