Ana Sayfa Siyaset Rukiye Çinkılıç: “Karamsarlık yok, CHP var”

Rukiye Çinkılıç: “Karamsarlık yok, CHP var”

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, Türkiye'nin iktidar kaynaklı kaos ortamına sürüklendiğini söyleyerk, “Karamsarlık yok, CHP var” dedi.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2013 Pazartesi 12:44
Rukiye Çinkılıç: “Karamsarlık yok, CHP var”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, 2014 yılının tüm ulusa barış, dostluk ve mutluluk getirmesini diledi.

Türkiye’nin iktidar kaynaklı ulusal ve uluslar arası boyutta zorlu ve kritik bir dönemden geçtiğini, halkın geleceğe dair endişeler taşıdığını dile getiren Av. Rukiye Çinkılıç, yerelde ve genelde iktidara gelecek CHP’nin halkın beklentilerine karşılık vereceğini söyledi

Ülkemizdeki yolsuzluk olayları nedeniyle başta ekonomik göstergeler olmak üzere neredeyse tüm alanlarda daralma ve gerileme yaşandığını kaydeden Av. Rukiye Çinkılıç, “Ülkemizi kaos ortamına sürüklemeye kimsenin hakkı olmamalı. Halkımız refah seviyesi yüksek, çocuklarının eğitim ve sağlık hizmetlerinde iyileşmeler beklerken tam tersi durumlarla karşı karşıya kalıyor. İşçimiz, memurumuz, emeklimiz, öğrencimiz, ev kadınlarımız mevcut iktidardan umudunu kesmiş durumda. CHP, halkın partisi olarak alanlarda tüm samimiyetiyle yine halk için mücadele veriyor. Bizler, CHP’nin neferleri olarak halkımızın ihtiyaçlarına cevap vereceğiz. Çok zorlu ve bir o kadar da yıkıcı, yakıcı politikalarla halkımızı karamsarlığa itenlere geçit vermeyeceğiz. Vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle vererek ülkemizi çağdaş ve yaşam seviyesi yüksek bir ülke haline getireceğiz. 2014 yılının yeni başlangıçları, yeni umutları beraberinde getirmesini diliyor, Adanalılar’a ve ulusumuza sağlıklı, mutlu ve barış dolu günler getirmesini temenni ediyoruz” dedi.


Av. Rukiye Çinkılıç, 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde ve ardından gerçekleşecek genel seçimlerde işbaşına gelecek CHP kadrolarının ekonomi, sağlık, eğitim, tarım ve sanayi alanında yeni hamlelerle ülkemize önemli kazanımlar sunacağını sözlerine ekledi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ülkenin gerçek gündemi geçim

Ülkenin gerçek gündemi geçim

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık