Ana Sayfa Siyaset Rukiye Çinkılıç’tan, Pozantı Adayı Abdulkerim Özkul’a destek

Rukiye Çinkılıç’tan, Pozantı Adayı Abdulkerim Özkul’a destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, Pozantı İlçe Belediye Başkan Adayı Abdulkerim Özkul’u yalnız bırakmadı.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2014 Pazartesi 18:10
Rukiye Çinkılıç’tan, Pozantı Adayı Abdulkerim Özkul’a destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Adana Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç, Pozantı İlçe Belediye Başkan Adayı Abdulkerim Özkul’u yalnız bırakmadı.

Pozantı’da seçim ofisi açan CHP Pozantı Belediye Başkan Adayı Abdulkerim Özkul’a bu önemli gününde destek veren Av. Rukiye Çinkılıç, Özkul’un Pozantı için büyük bir şans olduğunu söyledi.

Özkul’un iyi bir CHP’li olduğunu, halkının, bölgesinin gelişimi için uzun yıllar hizmet ürettiğini kaydeden Av. Çinkılıç, Pozantılılar’ı ilçenin daha çağdaş ve modern bir çizgiye kavuşması için Abdulkerim Özkul’a destek vermeye çağırdı. Abdulkerim Özkul’la Adana Büyükşehir Belediyesi’nde birlikte çalıştıklarını ve kendisini yakından tanıdığını ifade eden Av. Çinkılıç, Özkul’un Pozantı için çok doğru bir aday olduğunu söyledi.

Türkiye’nin yerel seçimlerde CHP iktidarıyla tanışacağını ve vatandaşların huzur ve mutluluğa kavuşacağını dile getiren Av. Çinkılıç, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin de CHP’li kadrolarca yönetileceğine inandığını söyledi.

Adana’da, sokak çocukları, şiddet mağduru kadınlar, emekliler, öğretmenler, işçiler, memurlar ve öğrencilerle birlikte engellilerin de rahat bir kentle tanışması için mücadele başlattığını aktaran Av. Çinkılıç, “Beylerden müsaade istiyoruz. Kadınlarımızın tüm alanlarda duyarlı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Bu nedenle Adana Büyükşehir Belediyesi’ni yönetmeye talibiz. Bu iddiamızdan asla taviz vermeden çalışma yürütüyoruz” dedi.

Av. Çinkılıç, Adana Büyükşehir Belediyesi yönetiminde tüm sivil toplum örgütleri, odalar ve kurum kuruluşlarla birlikte halkın da bilgi ve birikimine başvurarak hareket edeceklerini söyledi.

Açılış töreninde duygularını dile getiren Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Av. Türkan Eşli ise Seyhan İlçe Belediyesi’nde Abdulkerim Özkul’la uzun süre mesai yaptıklarını belirterek, “Sayın Özkul’un başarılı çalışmalarına tanık oldum. Pozantı’dan aday gösterilmesi son olarak çalıştığı Çukurova Belediyesi için bir kayıp ancak Pozantı halkı için büyük bir kazançtır” dedi.

Pozantı Belediye Başkan Adayı Abdulkerim Özkul da açılışa katılan tüm partililerine ve Pozantı halkına teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık