Ana Sayfa Spor Sedat Sözlü, ''Yasal süreç başladı''

Sedat Sözlü, ''Yasal süreç başladı''

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, şahsını ve kulübünün manevi şahsiyetini hedef alan yayınlarla ilgili açıklamada bulundu. Sözlü, “Asılsız yayınlarla ilgili hukuki süreç başlamıştır” dedi.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2016 Çarşamba 16:29
Sedat Sözlü, ''Yasal süreç başladı''

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü , son günlerde şahsını hedef alan yayınlarla ilgili bir açıklama yaparak, “Şahsım ve Adana Demirspor’un manevi şahsiyetiyle alakalı hayal ürünü, soyut ve gerçekle ilgisi olmayan bu yayınları yargıya taşıyoruz. Yüce Türk Adaleti’ne güveniyorum” dedi.

 

Yaklaşık bir yıldır Adana’nın en köklü spor kulüplerinden olan Adana Demirspor’un başkanlık görevini yürüttüğünü ve bundan onur duyduğunu kaydeden Sedat Sözlü, yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birlikte tek amaçlarının Adana Demirspor’u şanına yakışır yerlere taşımak olduğunu ifade etti.

 

Son günlerde yerel bir gazetede kendisi ve Adana Demirspor’un manevi şahsı ile alakalı gerçek dışı yayınlar yapıldığına dikkat çeken Kulüp Başkanı Sedat Sözlü, “Şunu açıkça ifade etmeliyim ki, bu yayınlar hayal ürünü, soyut ve günlük hayatın gerçeklerinden uzak niteliktedir. Söz konusu iddialar tamamen asılsız olduğu gibi, Adana Demirspor kulübü ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bugüne kadar bu makamda hukuka ve yasalara aykırı hiçbir işe bulaşmadık, bulaşmayız. Adana Kamuoyu ve Adana Demirspor camiasının bilmelidir ki; bu asılsız iddialara karşı hukuki süreç başlatılmıştır. Türk Adaletine olan güvenim sonsuzdur. Bu vesile ile bugüne kadar desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan Adana Demirsporlu taraftarlara şükranlarımı sunarım” dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık