Ana Sayfa Gündem Şehit ailelerinin imdadına Aldırmaz, yetişti

Şehit ailelerinin imdadına Aldırmaz, yetişti

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Şehit Aileleri Derneği’nin yardımına koştu.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2014 Perşembe 11:51
Şehit ailelerinin imdadına Aldırmaz, yetişti

Geçen hafta sonu hırsız şoku yaşayan, camları kırılıp, kapıları zorlanan ve dışardaki klima üniteleri çalınan Adana Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt’u arayan Zihni Aldırmaz “geçmiş olsun” dileklerini iletti.

Dernek için ne gerekiyorsa yapılacağını belirten Zihni Aldırmaz, bu konuda görevlilere talimat da verdi.

Zihni Aldırmaz’ın olumlu yaklaşımından oldukça mutlu olan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt, “Ne yazık ki pazar günü hırsızlar derneğimiz binasına girmeye çalışmış. Camları kırmışlar, kapıları zorlamışlar ama içerden bir şey alamamışlar. Dışardaki klima ünitelerini sökmüşler. Birini bahçeye atıp diğerini alıp kaçmışlar. Burası Şehit Aileleri Derneği. Burası en son girilecek yerdir. Biz dişimizden tırnağımızdan artırarak buradaki eşyaları aldık” dedi.

Hırsızlık olayının ortaya çıkmasının ardından vatandaşların ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin arayarak “geçmiş olsun” dileklerini ilettiğini ifade eden Emine Kunt, mülki amirlerden sadece Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın kendilerini aradığına dikkat çekti.

Emine Kunt şunları söyledi:

“Biz bu vatana 20 yaşındaki çocuklarımızı verdik. Vatan için şehit olunurmuş ama böyle yöneticiler için olunmazmış. Yazıklar olsun. Hiçbir mülki amir bizi aramadı. Sadece Zihni Aldırmaz başkanımız aradı ve yanımızda oldu. Şimdi de bizim eksiklerimizi yaptırıyor. Allah ondan razı olsun. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ahırlar kedilere kaldı

Ahırlar kedilere kaldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık