Ana Sayfa Gündem Sevgiye madalyayla ulaştılar

Sevgiye madalyayla ulaştılar

“Sevgiye Uzanan Eller Projesi”ne destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara “Teşekkür Belgesi” verildi.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2013 Cuma 17:18
Sevgiye madalyayla ulaştılar

Adana Valiliği’nce, herhangi bir bütçesi bulunmayan, tamamen hayırsever kişi, kurum ve kuruluşlarca finanse edilen Sevgiye Uzanan Eller Projesine destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür belgesi Vali Hüseyin Avni Coş tarafından verildi.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene Vali Hüseyin Avni Coş, Vali Yardımcısı Halis Arslan, Sevgiye Uzanan Eller Projesi’ne destek veren kurum ve kuruluş temsilcileri ile proje kapsamında öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Vali Hüseyin Avni Coş, özellikle yoğun göç alan bölgelerdeki yoksul ve ihtiyaç sahibi ilköğretim öğrencilerinin sportif ve kültürel faaliyetlere yönlendirilerek, bedensel ve ruhsal gelişimlerinin desteklenmesi, toplumsal kaynaşma ve bütünleşmenin arttırılması noktasında hayata geçirilen; 'Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin, amacına ulaşmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Türkiye'nin bilim ve teknolojide, ekonomide, kültür ve sanatta kalkınabilmesi için herkesin çaba göstermesi gerektiğini kaydeden Vali Coş, bu çabanın gösterilmesi durumunda herkesin kazanacağını ve yine herkesin mutlu olacağını bildirdi.

Bugünün çocuklarının, geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Vali Coş,  konuşmasının ardından,  proje kapsamında bugüne kadar ortaya konulan çalışmalara katkı sunan çeşitli kurum ve kuruluş temsilcileri ile hayırseverlere “Teşekkür Belgesi” verdi.

Vali Coş, törende proje kapsamında Türkiye derecesi yaparak ‘Sevgiye Madalyayla Ulaşan’ öğrenciler ile yakından ilgilenerek, başarılarını kutladı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın Koza Film Festivali jürisi belli oldu

Altın Koza Film Festivali jürisi belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık