Ana Sayfa Siyaset Seyhan Ak Gençlik seçim startını verdi

Seyhan Ak Gençlik seçim startını verdi

AK Parti Seyhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aksoy, yaptığı basın açıklamasında Yerel Seçim startını verdiklerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2013 Salı 10:13
Seyhan Ak Gençlik seçim startını verdi

AK Parti Seyhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Aksoy, Seyhan’da ve Büyükşehir’de seçimi kazanmaları halinde geleceğin marka şehirlerini inşa edeceklerini söyledi.

30 Mart’tan sonra insan odaklı sosyal belediyeciliği Adana ile tanıştıracaklarını söyleyen Aksoy”  Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Ömer Çelik’in liderliğinde AK Parti Adana Teşkilatları Yerel Seçim Startını vermiştir. Adana marka şehir olarak ortaya çıkacaktır. Biz ekip olarak çalışmalarımıza başladık. İnanıyorum ki 30 Mart Adana için dönüm noktası olacak. Adana şimdiye kadar hep Milattan Önce kalma belediye anlayışı ile yönetildi. Şimdiye kadar Adana Belediyesini yönetenler dürüst olamadılar, şeffaf olamadılar, rant kavgasına tutuştular, kayırma ve dışlanmanın tarafı oldular. Adana’yı ikinci planda tuttular. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Torun Yeni Adana’yı inşa edecek bilgi ve birikime sahiptir. Abdullah Torun aynı zamanda AK Parti’nin ilk dönem Milletvekilidir. Milletvekilliği döneminde yaptığı hizmetler ortada. Artık Adana’nın çalışkan, başarılı, dürüst, bilgili ve tecrübeli belediyecilik anlayışıyla yönetilmesinin vakti gelmiştir. Kalbi Adana için atanlara seslenmek istiyorum. Gelin Adana’yı hep beraber uçuralım. Adana artık marka şehirler kervanına katılsın. Kentimiz bunca yıl Büyükşehir hizmetlerinde kaybetti. Adana’nın, Konya’dan ve Kayseri’den ne eksiği var. Adana neden diğer AK Belediyecilik anlayışıyla yönetilen şehirlerin seviyesine gelmesin.”

Gelecek nesiller ve gelecek seçimler için çalışacaklarını söyleyen Muhammed Aksoy, “Seyhan AK Gençlik olarak, Yönetimimizle ve Mahalle Teşkilatımızla Adaylarımızın yanında olacağız. Her zamandan daha çok gayret edeceğiz. Bu süreçte kazanan Seyhan ve Adana olacak.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık