Ana Sayfa Spor Seyhan Belediyesi Yaz Spor Okulları'na büyük ilgi

Seyhan Belediyesi Yaz Spor Okulları'na büyük ilgi

Seyhan Belediyesi, 5 farklı branşta, 19 ayrı noktada hayata geçirdiği yaz spor okullarının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Başkan Zeydan Karalar spora önem verdiklerini belirtirken 3 bin 500 genç ve çocuğun yaz spor okuluna kayıt yaptırdığını söyledi.

Giriş Tarihi: 2 Temmuz 2014 Çarşamba 15:38
Seyhan Belediyesi Yaz Spor Okulları'na büyük ilgi

Seyhan Belediyesi yaz spor okulları açıldı. Güney Yıldızı Stadyumu ve Nihat Geven Spor Salonu'nda yapılan açılış törenine katılan Başkan Zaydan Karalar 3 bin 500 kişinin kayıt yaptırdığı yaz okullarına ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Karalar, "Biz belediye olarak spora ayrı bir önem gösteriyoruz. Bu anlamda bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz yaz spor okuluna katılımın fazla olması bizleri memnun etmiştir. 3 bin 500 genç ve çocuğumuz bu okullara kayıt yaptırdı. Bizim umudumuzda bizim geleceğimizde çocuklarımız gençlerimiz. Şu anda olduğu gibi bundan sonra da gençlere spor yapmaları konusunda her türlü yardımı yapacağız" ifadelerini kullandı.

 

SPOR; SEVGİ, BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR

Sporun sevgi, barış ve kardeşlik olduğuna vurgu yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, gençlerden birlik ve dayanışma içerisinde kardeşçe yaşamalarını istedi. Başkan Karalar,"Spor önemli bir olgu. Spor demek; sağlık demek, disiplin demek, dayanışma demektir. Sizden isteğimiz annelerinizi babalarınızı üzmeyip, hocalarının sözünü dinleyen başarılı gençler olmanız. Hepiniz kardeşsiniz... Sporun sevgi barış kardeşlik olduğunu herkese göstereceksiniz. Birliğinizi beraberliğinizi kardeşliğinizi artırın. Hepinizin başarılı olmasını istiyorum. Ben 10 sene sonra 15 sene sonra belediye başkanlığını sizden birine teslim etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

 

ESKİ VOLEYBOLCU BAŞKAN

Güney Yıldızı Stadyumundaki açılış törenin ardından Nihat Geven Spor Salonu'na geçen Başkan Zeydan Karalar burada voleybol branşının açılışını yaptı. Kendiside eski bir voleybolcu olan Başkan Karalar'a ilgi oldukça yoğundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kaplan moralli gitti

Kaplan moralli gitti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık