Ana Sayfa Spor Seyhan Belediyespor atletleri Adana'yı temsil edecek

Seyhan Belediyespor atletleri Adana'yı temsil edecek

Seyhan Belediyespor atletleri başarılarına her geçen gün bir yenisini eklemeyi sürdürüyor. Zeydan Karalar’ın Belediye Başkanı olmasıyla birlikte pek çok branşta aktif hale gelen Seyhan Belediyespor bünyesinde müsabakalarda yarışan genç sporcular bu kez de ‘Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarışmaları’nda Adana İl Karması’na seçildi.

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2016 Perşembe 11:38
Seyhan Belediyespor atletleri Adana'yı temsil edecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projelendirdiği ‘Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarışmaları’nda mücadele edecek sporcular her ilde çok sıkı bir elemenin ardından belirlendi. 2002–2003–2004 doğumlu sporcular arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda Seyhan Belediyespor Kulübü bünyesinde yarışan Ahmet Keskin ve Berkin Önal Adana İl Karması’na girmeye hak kazandı.

GENÇ SPORCULAR BAŞKAN KARALAR’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün farklı branşlarda çeşitli turnuvalarda ve şampiyonalarda dereceye giren atletleri Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret etti. Başkan Karalar, sporun her branşında yeni sporcular yetişebilmesi için destek vermeyi sürdüreceklerini belirterek, “Sizlerin elde ettiği başarılar spora destek vererek ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Başarılarınızın devamını bekliyoruz. Seyhan’ın Adana’nın adını sporun her branşında şampiyonluklarla, birinciliklerle ve farklı kategorilerde yüksek derecelerle yazdırdığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık