Ana Sayfa Siyaset Seyhan, Sönmez’le değişecek

Seyhan, Sönmez’le değişecek

CHP Seyhan Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Süleyman Sönmez’e, Seyhanlılar, iş dünyası ve sivil toplum örgütleri büyük destek verdi

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2013 Pazartesi 10:47
Seyhan, Sönmez’le değişecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) ve Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Yönetim Kurulu Başkanı, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Sönmez’e iş dünyası, sivil toplum örgütleri ve toplumun her kesiminin yanısıra CHP tabanından da destek geldi. 
Seyhan'ın yarınlarının sorumluluğunu yüreğinde hisseden, yılların unutulmuşluğuna, terk edilmişliğine son vereceğine inanan samimi CHP'lilerin yoğun isteği, partisinin kendisini onurlandıran teveccühü ve Adana'nın hemen her kesiminden gelen içten destek ile CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı olarak elini taşın altına koymaya karar veren Sönmez, Seyhan’ın geri kalmışlığını sona erdirip çağdaş bir ilçe haline gelmesi için çıktığı yolda desteklerini sunan herkese teşekkür etti.  Sönmez, “Partim hazır, Seyhan hazır, ben hazırım” dedi.

SEYHAN DEĞİŞECEK
Seyhanlılar’ın ilgisine layık olmaya çalışacağını dile getiren Sönmez, Seyhan’da oluşan sinerjinin önümüzdeki yerel seçimlerin sonuçlarına da yansıyacağını belirtti. CHP’nin Seyhan’da yapacağı oy patlamasıyla hem Seyhan hem de Büyükşehir Belediyesi’ni CHP’li yapacağına inandığını kaydeden Sönmez, Seyhan’ın önümüzdeki beş yılda adeta evrim geçireceğini söyledi. Sönmez, “Amacımız Seyhan’ın geri kalmışlığını sona erdirip çağdaş bir ilçe haline getirme” dedi.

“PARTİM HAZIR, BEN HAZIRIM, SEYHAN HAZIR”
Sorumluluk sahibi, kent sevdalısı, girişimci ve geleceği görebilen bir kadroyla Seyhan’ın kaderini değiştirmeye talip olduğunun altını çizen CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, doğup büyüdüğü Seyhan’ın hak ettiği yere getirmek için Seyhanlılarla el ele verip çalışacağını kaydetti. Sönmez, “Gelin birlik olalım, işi kolay kılalım ve Seyhan’ı hak ettiği çağdaş, örnek kent yapmak için çalışmaya başlayalım. Partim hazır, ben hazırım, Seyhan hazır. Siz de gelin, bu zaferde payınız olsun” çağrısını yineledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık