Ana Sayfa Siyaset "Seyhan'da ortak bilinç oluşacak"

"Seyhan'da ortak bilinç oluşacak"

CHP'nin en genç aday adayı Soner Anafarta, mahalle, sokak, cadde, bulvar ve ev ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2013 Perşembe 12:32

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Adana'daki en genç aday adayı Soner Anafarta, mahalle, cadde, bulvar ve köy gezilerinin yanı sıra ev toplantılarını da aralıksız sürdürüyor.

CHP Seyhan Belediye Başkan aday adaylığını açıklamasından bu yana 14 ayı geride bırakan Soner Anafarta, Gürpınar Mahallesi'nde Melahat ve Ali İnce ailesine konuk oldu. Mahalle sakinlerinin konukseverliğine teşekkür eden Soner Anafarta, Seyhan'da halka dönük siyaset yapacağının altını çizdi.

Seyhanlı bir genç olarak Seyhanlı'ya faydalı olmak için yola çıktığını belirten Soner Anafarta, şunları söyledi:

"Seyhan'da sizin yaşam biçiminizi bozmadan kentsel yenileşme projesi hazırlayacağız. Hemşehrilerimizin sosyal ve ekonomik yaşamını araştırdıktan sonra yenileşme çalışmalarına başlayacağız. Vatandaşı zorlayarak hiçbir yere varılmayacağını herkese anlatacağız. Seyhanlılar'la görüş alışverişimizi daima sürdüreceğiz. Seyhan'da kentsel dönüşüme evet ancak vicdani ve insanı hakları ön planda tutarak evet diyoruz. Belediye yönetiminde yenileşmeyi sağlıklı yürütecek, insan onuruna yakışır ve vatandaşın mağdur olmayacağı bir anlayış sergileyeceğiz. Kuracağımız bilgi kamplarına hemşehrilerimizi de dahil edeceğiz. Seyhan'da ortak bilinç oluşturacağız. Bizim ekibimiz halk olacak. Hep beraber çalışacağız. Vatandaşımız için az katlı yapılar oluşturacağız. Seyhan'ın kalbine kanserli kitle yerleştirilmesine izin vermeyeceğiz. Halkımız için 'Seyhan Kart' ve Evine Sağlık Seyhan projeleri' ile halkçı bir belediye modeli çizeceğiz. Seyhan'da kötü örnekleri hep beraber sonlandıracağız."

PARK İSTEDİLER

Soner Anafarta'yı pür dikkat dinleyen ev ve mahalle sakinleri özellikle dar ve çıkmaz sokaklardan şikayetçi olurken çocuklarının oynayabileceği yeşil alan ve modern parklara acilen ihtiyaç duyduklarını vurguladılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık