Ana Sayfa Siyaset Seyhanlı muhtarlardan Kızıl’a tam destek

Seyhanlı muhtarlardan Kızıl’a tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Seyhan Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Uğur Kızıl’a muhtarlardan büyük destek geldi.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2013 Çarşamba 12:35
Seyhanlı muhtarlardan Kızıl’a tam destek

Seyhan İlçesi’nde bulunan muhtarlardan  özellikle Gazipaşa Mahallesi Muhtarı Necati Kipçak, Tellidere Mahallesi Muhtarı Yakup Yılmaz ile Pınar Mahallesi Muhtarı Saniye Çelik 2014 Mart Ayında yapılacak seçimlerde MHP Seyhan Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Uğur Kızıl’a destek vereceklerini açıkladılar.

Seyhanlı  muhtarlar Kızıl’ın  Seyhan İlçesi’ne  yakışan bir aday olduğuna dikkat çekerek, "Ne istediğini bilen, insanlarla diyalogları mükemmel seviyede olan, kibar ve şehrini düşenen birisi. Bu nedenle Mustafa Uğur Kızıl’ın  Seyhan İlçe  Belediye başkan adayı olması bizleri de çok sevindirir. En azından derdimizi rahatlıkla anlatabileceğimiz birisinin olduğunu anlıyoruz" dediler.

Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Pınar Mahallesi Muhtarı Saniye Çelik, “Kendisini bu cesaretinden dolayı kutluyoruz. Bürokrasinin ve sivil toplum kuruluşlarının çeşitli alanlarında görev yapmış Mustafa Uğur Kızıl’ın  Seyhan’ın sorunlarına eğilip çözümler üreteceğine inanıyoruz. Kendisi içimizden birisi olarak fikir beyan eden, istikbal vadeden, vizyon sahibi bir adaydır. Seyhan’ın geleceği adına kendisine tam destek veriyoruz” diye konuştu.

Proje ve çalışmaları dikkatle takip ettikleri Kızıl’a destek verdiklerini belirten Tellidere  Mahallesi Muhtarı Yakup Yılmaz, “ Kendisinin Seyhan için iyi şeyler yapacağına inanıyor ve ona güveniyoruz. Kendisinde bir samimiyet gördük ve bu seçimlerde ona büyük şans veriyoruz” şeklinde konuştu.

Gazipaşa Mahallesi Muhtarı Necati Kipçak uzun yıllar  arkadaşı olan Mustafa Uğur Kızıl’ın   Seyhan için önemli bir şans olduğuna dikkat çekerek konuşmalarını şöyle sürdürdü, “Seyhan’da doğup, yaşantısını Seyhan’da  sürdüren Uğur Kızıl Adana için, Seyhan için önemli bir şanstır. Yıllardır siyasetin ve sporun içerisinde olup bilgi ve birikim sahibi Uğur Kızıl’ın Seyhan İlçesi için bir şans olduğuna inanıyor ve kendisine sonuna kadar destek veriyoruz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık