Ana Sayfa Siyaset Soner Çetin: ''Sabret Adana'm geliyoruz''

Soner Çetin: ''Sabret Adana'm geliyoruz''

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Av. Soner Çetin, esnaflara yönelik ziyaretinde bir kez daha “Lütfen biraz sabret Adana’m; birkaç gün kaldı, geliyorum, geliyoruz” dedi. Çetin, adaylığının ilan edileceğine yüzde yüz inandığını vurguladı.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2014 Pazartesi 11:04
Soner Çetin: ''Sabret Adana'm geliyoruz''

 

2012 yazında başlattığı seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Soner Çetin hafta sonunu da yine Adana’daki esnaflarla görüşerek geçirdi. Bu kez kenar semtlere de uğrayan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Av. Soner Çetin, “Özlemiştik” diyen yüzlerce vatandaş tarafından karşılandı. “Ben diyeyim 50, siz deyin 100, isteyen desin 150 kezdir esnaflarımızı ziyaret ediyoruz” diyen Çetin “Bıkmadan, usanmadan sizlerle oluyoruz ve seçildikten sonra da olacağız. Çünkü sizlerin sorunu bizlerin derdidir” diye konuştu.

RÜZGÂR FIRTINA OLACAK


Seçim çalışmalarına kadın gönüllülerin de katılımıyla Yüreğir’in bazı kenar mahallerinde devam eden Av. Soner Çetin, yine yoğun ilgiyle karşılandı. ‘Gönüllüler ordusu” adını verdiği ekibinden neferleriyle birlikte işyerlerini dolaşan Çetin, CHP’nin Adana’da ciddi bir rüzgâr estirdiğine dikkat çekerek “Geliyoruz. Hem de büyük bir fark atarak seçimi almaya geliyoruz. Aklıselimi olan herkes de biliyor ki CHP’nin yelkenlerinde şiddeti her geçen gün artan bir rüzgâr var. Adaylığımız ilan edilir edilmez bu rüzgâr bir fırtınaya dönüşecek” dedi.

İLAN EDİLMEM AN MESELESİ


Elini sıktığı, merhabalaştığı, hal hatır sorup dert dinlediği yüzlerce kişiyle görüşen CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin, pazar günkü gezisi sırasında da sık sık “Aday mısınız?” ve “Adaysanız ne zaman açıklanacaksınız?” biçimindeki sorulara muhatap oldu. Vatandaşlara “Rahat olun” diye seslenen Çetin, “Çalışkan, emek veren, yüreğini ortaya koyan, partimizin kendi öz evladı olan ve halkımızın takdirini kazanmış bir ismin adaylığı için kılı kırk yaran bir çalışma yürütülüyor. Ben aday gösterileceğime yüzde 100 inanıyorum. İlan edilmem an meselesi. Lütfen biraz daha sabır” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık