Ana Sayfa Siyaset Sönmez: “Seyhan’ı birlikte kalkındıracağız”

Sönmez: “Seyhan’ı birlikte kalkındıracağız”

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, Seyhan’da kısa sürede gözle görülür iyileşmelerin yaşanacağına herkesin tanık olacağını söyledi

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2013 Salı 10:38
Sönmez: “Seyhan’ı birlikte kalkındıracağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, gelişmiş çağdaş şehirlere bakıldığında Seyhan’ın içler acısı durumunun daha net ortaya çıkacağını vurguladı.


Seyhan’ın şehirleşme ve rutin belediyecilik hizmetlerinde iyi durumda olduğunu söyleyenlerin Seyhanlı’ya büyük haksızlık yapmış olacağını ifade eden Süleyman Sönmez, Seyhan’ın ve Seyhanlı’nın uzun yıllar unutulduğunu ve adeta kaderine terk edildiğini ifade etti.


Süleyman Sönmez olarak Adana ve Seyhan için vizyonunu ortaya koymak üzere yola çıktığını ve her kademesinde görev aldığı sivil toplum örgütlerinden edindiği deneyimleri, bilgi ve birikimleri Seyhan için kullanmaya hazır olduğunu söyledi.


“BİLİMSEL, SAĞLIKLI BİR ENVANTER ÇIKARACAĞIZ”


Kent yönetimlerinin her zamankinden daha fazla sosyal demokrat belediyeciliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, “Göreve gelir gelmez Seyhan ilçesinin bilimsel, sağlıklı bir envanterini çıkaracağız. 2005 yılından başladığımız Seyhan ilçesi envanteri oluşturma çalışmamızı belediyedeki görevimize başlar başlamaz çok kısa bir sürede tamamlamayı hedefliyoruz. Seyhan’ın ne durumda olduğunu bilmeden proje ürettiğini söyleyenler bana samimi gelmiyor. Aday adaylığı sürecinde vaadleri sıralamanın erken olduğunu düşünüyorum ancak Seyhan’daki değişimin gözle görülür bir hızla ilerleyeceğini Seyhanlı hemşehrilerim yaşayarak görecekler. Bunun garantisini rahatlıkla verebilirim” dedi.

Seyhanlı’nın birlik beraberlik içerisinde olmasının yanı sıra bilimsel, sosyal belediyecilik anlayışıyla yürütülecek bir yönetim şeklinin üstesinden gelinemeyecek sorun bırakmayacağını vurgulayan Sönmez, “Bunun mümkün olup olmadığını düşünenlerin CHP’li bir belediye başkanı tarafından yönetilen Eskişehir’i gezmelerini tavsiye ediyorum. Seyhanlı’nın mutluluğu, huzuru için üreteceğimiz projelere başta Adana milletvekillerimiz olmak üzere tüm kesimlerin sahip çıkacağını düşünüyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık