Ana Sayfa Siyaset Sönmez: ''Üreten, istihdam sağlayan esnaf baş tacımız olacak”

Sönmez: ''Üreten, istihdam sağlayan esnaf baş tacımız olacak”

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, Seyhanlı esnaflardan yoğun ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2013 Pazar 12:20
Sönmez: ''Üreten, istihdam sağlayan esnaf baş tacımız olacak”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Açık hava reklamları, televizyon programları, bisiklet turları, bilboard, afiş, raket, duvar reklamları ve broşürlerle Adana’ya CHP’yi ve kendisini anlatan Süleyman Sönmez, esnaf gezisi düzenlemeyi de ihmal etmedi.

Atatürk Caddesi boyunca sıralanan optik, gsm bayileri, kuyumcu, seyyar satıcılar, piyango bayileri ve parkomat çalışanlarıyla tanışan ve el sıkışan Süleyman Sönmez, Seyhanlılar’ın refahı ve mutluluğu için attığı kararlı adımların tavizsiz devam edeceğini söyledi.


Seyhan’da esnaf ve sanatkarın ekonominin can damarı olacağını dile getiren Süleyman Sönmez, “Esnafımız belediye ile hiçbir problem yaşamayacak. Belediyedeki iş ve işlemlerinde özel bürolar aracılığıyla sorunlarına anında çözüm bulacak. Baba mesleğini icra eden, ekonomiye katkı sunan, istihdam sağlayan, üreten insanımız belediyenin başının tacı olacak” dedi.


Gezdiği, tokalaştığı, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan ve tanınırlıkta hiçbir sorun yaşamadığı gözlenen Süleyman Sönmez, CHP’nin Seyhan’daki oylarını büyük oranda artıracağından kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini vurguladı.


İşadamı kimliğiyle 20 yıldan bu yana başarılı bir grafik çizen Süleyman Sönmez, CHP’nin değerli üyeleri, tüm örgütleri ve Seyhanlılar’ın desteğiyle Seyhan’da CHP’nin zaferini ilan edeceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık