Ana Sayfa Siyaset Şov yapanı, iftira atanı halkımız görüyor

Şov yapanı, iftira atanı halkımız görüyor

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a yönelik zehir zemberek sözlerine anında yanıt verdi. ‘’ AKP İl Başkanı Mehmet Ay, tükenen Cumhur İttifakı’na umutsuz bir şekilde can simidi arama çabalarını sürdürüyor’’ diyen Çelebi, ‘’Şov yapanı, iftira atanı, zulüm edeni, yalan söyleyeni, algı operasyonu yürüteni hemşerilerimiz net şekilde görüyor’’ dedi.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2022 Salı 09:25
Şov yapanı, iftira atanı halkımız görüyor

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a yönelik zehir zemberek sözlerine anında yanıt verdi.

CHP İl Başkanı Çelebi, yazılı açıklamasında, ’ AKP İl Başkanı Mehmet Ay, tükenen Cumhur İttifakı’na umutsuz bir şekilde can simidi arama çabalarını sürdürüyor’’ ifadelerini kullandı. Çelebi, şunları kaydetti:

‘’ Bunun için de her fırsatta Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları arasında yer alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın icraatlarıyla ilgili kamuoyunu yanıltmaya yönelik mesnetsiz, içi boş, gerçekle ilgisi olmayan iddialarını sürdürüyor. Üslubunu gittikçe çirkinleştiren Mehmet Ay, bütün gücüyle halka hizmetin önüne geçmeye çalışmaktadır.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, Türkmenbaşı otoyol bağlantılarını büyük emek harcayarak inşa etmesi ve trafiğe açmasının ardından, karayollarının; Kasım Ener - Alparslan Türkeş ve Tellidere - Mavi Bulvar otoban bağlantılarını kapamasıyla yaşanan trafik keşmekeşi kent halkını son derece mağdur etmiştir.

Mehmet Ay, Adanalıların büyük sorun yaşadığını ve trafiğe kapanan iki otoban bağlantısının açılması gerektiğini söyleyen, hemşerilerinin hakkını her platformda savunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’a saldırmaya devam etmektedir.

Düzenlediği basın toplantısında Başkan Zeydan Karalar’a hakaretlerde bulunan Mehmet Ay, kapattıkları otoban bağlantılarını açacaklarını açıklamış, böylece Zeydan Karalar’ın haklılığını teyit etmiş ancak kendi açılarından ortaya çıkan rezilliği ört bas etmek için, sözlü saldırılarını sürdürmekten ve suçlamalarda, iftiralarda bulunmaktan, “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali geri durmamıştır.

Siyasetteki toyluğuna ve çaresizliğine son yaptığı basın toplantısında terbiyesizliği de ekleyen Mehmet Ay, Adanalıların yararına olacak işlere destek olmak yerine, kent için çalışanların yoluna set çekmeye gayret ediyor. CHP iktidarı gümbür gümbür geliyor. Bu selin ve Başkan Zeydan Karalar’ın halka hizmet kararlılığının önünde kimse duramaz. Hele vizyonsuz siyasetçilerin Başkan Zeydan Karalar’ın başarılarının önünde durması mümkün değildir.

Şov yapanı, iftira atanı, zulüm edeni, yalan söyleyeni, algı operasyonu yürüteni hemşerilerimiz net şekilde görüyor.

Gelmekte olanın hızla yaklaştığını ve iktidarlarının ilk seçimlerde biteceğini çok iyi bilen Mehmet Ay, Zeydan Karalar gibi bir hizmet, halk insanına ve onun başkanı olduğu kurumun hizmetlerine yönelik ciddiyetsiz, yanlış, kötü niyetli, hakaret içeren açıklamalar yapmaktan medet umuyor.

Kendisine tavsiyemiz halk için yapılan hizmeti eleştirmeyi ve engellemeye çalışmayı bıraksın. Bu şehir için gecesini gündüzüne katarak çalışan Sayın Zeydan Karalar ve ekibinin çalışma kararlılığına zarar verme çabası sonuçsuz kalacaktır.

Mehmet Ay’ın Adana siyasetindeki miadı şimdiden dolmuştur. Halkımız Adana için çalışanı da, çalışanı engellemek için olmadık işlere kalkışanları da görüyor ve biliyor. Mehmet Ay basın toplantısında gerek Başkan Zeydan Karalar’a, gerek Cumhuriyet Halk Partisi’ne iftiralar yöneltmiştir. Zeydan Karalar’ın ve CHP’nin olduğu yerde hizmet, aydınlık, çalışkanlık, hakkaniyet ve umut olur.’’

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık