Ana Sayfa Yaşam Sözlü çiftinden 14 Şubat hassasiyeti

Sözlü çiftinden 14 Şubat hassasiyeti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sevgililer Günü’nün gündüzünde görme engelli bir çiftin nikah aktifi gerçekleştirdi, akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte Huzurevi sakinleriyle yemekte bir araya geldi

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2019 Cumartesi 11:31
Sözlü çiftinden 14 Şubat hassasiyeti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde görme engelli Sümeyye ve Süleyman’ın nikah katibi gerçekleştirdi. Genç çiftin nikahını kıyan Başkan Sözlü, nikah töreninde aile cüzdanını gelin hanıma teslim ederken “Sevginin aşamayacağı hiç bir engel Yok, bugün burada olmamız da bunun en büyük göstergesi” diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Başkan Sözlü, Sevgililer Günü’nün akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte Adana ve Seyhan Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevinde yaşamını sürdüren yaşlılarla bir araya gelen Başkan Sözlü, onlarla sohbet ederek bu anlamlı günlerinde onlarla birlikte olmanın bahtiyarlığını dile getirdi.

Aynı zamanda evlilik yıl dönümleri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Sözlü çifti, yaşlılarla birlikte keyifli zaman geçirdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Kocaispir Dijital yatak hediye etti

Başkan Kocaispir Dijital yatak hediye etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık