Ana Sayfa Siyaset Sözlü, Doruklular'la bir araya geldi

Sözlü, Doruklular'la bir araya geldi

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ceyhan Doruklular Kültür ve Dayanışma Derneği’nce düzenlenmen programa katıldı.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2013 Pazartesi 11:50
Sözlü, Doruklular'la bir araya geldi

Adana Emira Balo Salonu’nda düzenlenen programın açılış konuşmasını Adana Ceyhan Doruklular Kültür ve Dayanışma Derneği Adana Şube Başkanı Ali Caymaz yaptı.

Caymaz, “Beldemize alacağımız hizmetler direk veya dolaylı olarak Adana’dan geçecektir. Bizlere yüreğini açan; her zaman güler yüzünü ve yardımlarını esirgemeyen Ceyhan Belediye Başkanımızı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek tek arzumuzdur. Bu duygu ve düşüncülerimle bir olalım, diri olalım; hemşerimize sahip çıkalım. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Adana’ya Hüseyin Sözlü yakışır.” Dedi.

 

 

 

Başkan Sözlü’nün kendilerine sıcak, güler yüzlü ve çok samimi davrandığını belirten Caymaz, “Yaptığımız etkinliklerde yeni tanışmamıza rağmen bizlere çok büyük yardımları oldu ve bizlerle fikirlerini paylaştı. Özellikle yaptığımız organizasyonlara büyük destek verdi. Eminim ki, bu destekleri Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da devam edecektir. Tüm Doruklu ve Ceyhanlı hemşerilerimizin Hüseyin Sözlü’yü parti gözetmeksizin destekleyeceklerine inanıyorum. Yapılacak olan mahalli seçimlerde Kendisine Adana’da başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise Doruklularla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ öncelikle İstanbul’dan davetimizi kırmayarak bu gün aramızda olan Dernek Genel Başkanımız Meryem Hanım başta olmak üzere, Adana Doruklular Şube Başkanı Ali Caymaz beye ve tüm Doruklu hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sözlü, “Hemşehrilerim şunu iyi bilsin ki biz Ceyhan’dan ayrılmıyoruz. Adana bir bütün şehir olduğundan dolayı hizmetlerimizi tüm Adana geneline yayacağız. Biz yönetim anlayışımız gereği belediye başkanlığımız süresince hizmetin en iyisini verme gayreti içinde olduk. Ceyhan’da üç dönemde de muhalefetten seçilmiş bir belediye başkanı olarak hiçbir zaman mazeret üretmedik. Muhalefettin tüm baskılarına rağmen dimdik durarak kendimiz ürettik, kendimiz gerçekleştirdik.” Dedi.

Program sonunda Meryem Abatay Uyan tarafından desteklerinden dolayı Başkan Sözlü’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Programa MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru, MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, MHP Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik, MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, MHP Aladağ Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu, Adana Ceyhan Doruklular Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Meryem Abatay Uyan ile Adana’da yaşayan çok sayıda Doruklu katıldı.

 

 

 

,

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık