Ana Sayfa Gündem Sözlü esnafı dinliyor

Sözlü esnafı dinliyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 178 Nolu otobüs durağı ve Barkal dolmuş durağını ziyaret etti

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2018 Perşembe 00:00
Sözlü esnafı dinliyor

Adana ulaşımı için gerçekleştirdiği kritik hamleler ile kentin ulaşım problemini büyük oranda çözen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ulaşım esnafını ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinliyor. ‘Birlikte başarıyoruz’ ilkesine sadık kalarak kenti yönetirken esnaflarla, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile kollektif ruhla hareket eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, vatandaşların da esnafın da sorun ve taleplerini yerinde dinliyor.

“NE ESNAFI NE VATANDAŞI MAĞDUR ETMEYECEĞİZ”

Ulaşım ana planı kapsamında kent içi trafiği büyük ölçüde rahatlatacak kritik hamleler yapan, hem ulaşım esnafını hem de vatandaşı mağdur etmeden sorunları çözüme kavuşturan, kenti refah toplumunun bir parçası haline getirmeyi hedefleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 178 Nolu Otobüs Durağı ve Barkal Dolmuş Durağı’nı ziyaret ederek ulaşım esnafının sorun ve taleplerini dinledi.

“ESNAFIMIZLA İSTİŞARE HALİNDEYİZ”

Duraklarda yaptığı konuşmada akıllı kart sistemine geçilmesi ile Adana’da büyük bir yeniliği gerçekleştirdiklerini ve haksız kazanç sağlayanların önünü kestiğini aktaran Başkan Sözlü, ulaşım esnafının problemlerinin çözümünde her zaman onlarla istişare halinde olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Seyhan’dan tarım işçilerine hijyen seti

Seyhan’dan tarım işçilerine hijyen seti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık