Zeydan Karalar
Zeydan Karalar

Ana Sayfa Gündem Sözlü, Karataş halkı ile kucaklaştı

Sözlü, Karataş halkı ile kucaklaştı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü iftarını ve sahurunu Karataş’ta vatandaşlarla birlikte yaptı.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2018 Pazar 14:22
Sözlü, Karataş halkı ile kucaklaştı


İftar öncesi Bahçe Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Sözlü, Adana’nın yalnızca şehir merkezinde değil, ilçelerinde de medeniyet projelerine imza attıklarını, kentte 21. Yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırdıklarını belirtti.

İFTAR ÖNCESİ BAHÇE MAHALLESİ’Nİ VE İLÇE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü iftarını ve sahurunu Karataş’ta vatandaşlarla birlikte yaptı. İftar öncesi Bahçe Mahallesi’nde MHP 27. Dönem Milletvekili Adayları Yusuf Baş, Çağrı Şahin, Hasan Çalış, Diren Özgül ve MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Karataş İlçe Başkanı Mete Başçı ile birlikte vatandaşla bir araya gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, burada gerçekleştirdiği konuşmada Adana Büyükşehir Belediyesi olarak kentte 21. Yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırdıklarını, şehir merkezine uzak yerlerde yol, su problemlerini çözüme kavuşturduklarını ifade ederek ‘’Köyden şehre sağlıksız göçün önünü  kesebilmek, köylerde üretimi teşvik etmek üzere karşınızdayız. Gerek Bahçe’de gerekse kırsalda şehir merkezinde oy potansiyeli yüksek diye kendimizi oralara vermedik, kırsalda yerinde kalkınmayı sağlayacak projeler ürettik, fiziki alt yapıyı tamamlamak için var gücümüzle çalıştık. Bizim belediyecilik anlayışımız üretkendir, vatanperverdir. 400 köyün su şebekesini yaptık, döşediğimiz ana borular buradan İstanbul’a gidip geri geliyor’’ dedi.

 

‘’PARLEMENTODA SESİ DAHA GÜR ÇIKAN MHP ŞART’’

Bahçe Köyü’nün ardından iftar programına katılmak üzere yola çıkan Başkan Sözlü ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Güçlü bir milli ekonomi için Milliyetçi Hareket Partisi’nin parlementoda sesinin daha gür çıkması, temsil sayısının artmasının şart olduğunu aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, esnada hayırlı işler, bol kazançlar diledi. Karataş sahilinde düzenlenen iftarda gerçekleştirdiği konuşmada ‘’Sizleri ziyafet sofrasına değil paylaşmaya davet ettik’’ diyerek daveti kırmayan hemşerilerine teşekkür eden Başkan Sözlü, iftardan sonra cem evini ziyaret etti,  Yemişli ve Sirkenli Mahallerinde vatandaşların sorun, takdir ve taleplerini dinledi, sahurunu da Tuzla’da yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Doğal Gaz Aboneliği Şimdi 10 Taksit Kolaylığıyla

Doğal Gaz Aboneliği Şimdi 10 Taksit Kolaylığıyla

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık