Ana Sayfa Siyaset Sözlü, Kozan adayı Musa Öztürk'le biraraya geldi

Sözlü, Kozan adayı Musa Öztürk'le biraraya geldi

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Kozan Belediye Başkan Adayı ve Eski Milletvekili Musa Öztürk’le bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2013 Perşembe 10:41
Sözlü, Kozan adayı Musa Öztürk'le biraraya geldi

Kozan Kervansaray Restoran’da MHP Kozan Belediye Başkan Aday Adaylarının da hazır bulunduğu yemekte bir konuşma yapan Başkan Sözlü, “ öncelikle şunu söyleyeyim ki Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Bizler biliyoruz ki tüm aday adayı olan arkadaşlarımız bu dava için her zaman birlik ve beraberlik içinde olmuşlardır. Burada yıllardır tanıdığım ağabeylerim ve dava arkadaşlarım var. Aday adaylıkları döneminde partimize büyük katkı koydukları bir geçektir. Yerel seçimler öncesinde ne yapabiliriz, partimize daha nasıl katkı koyabiliriz bunun için buradayız” dedi.

 

Başkan Sözlü, Kozan’ın Milliyetçi Hareket Partisi için önemine de değinerek, “Biz Kozan’da kenetlendik. Artık Kozan’a MHP’li bir belediye başkanının hizmet etmesi gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden partimize emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyoruz. İnşallah ileriki zamanlarda da yine burada olacağız.” Dedi.

 

MHP Kozan Belediye Başkan Adayı Musa Öztürk ise birlik ve beraberlik içinde bu seçimleri kazanacaklarını belirterek,” arkadaşlarımızla sahada nasıl faydalı oluruz, neler yapabiliriz bunları konuşacağız. Tüm aday adayı arkadaşlarıma bugün, burada, bizimle oldukları için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Toplantıya MHP Kozan İlçe Başkanı Mehmet Sevgili, Belediye Başkan aday adaylarından Ender Çulhacı, Ethem Pazarcı, Hüseyin Haluk Özen, Mustafa Tanrıverdi, Mustafa Halaçoğlu, Halil Yağbasan, Tarık Kaplan ve Yaşar Şenöz de katıldılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avcı, “Kapımız, gönlümüz herkese açık!”

Avcı, “Kapımız, gönlümüz herkese açık!”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık