Ana Sayfa Spor Sözlü'den Adana Demirspor'a destek sözü

Sözlü'den Adana Demirspor'a destek sözü

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ,kulübün eski başkanlarından Sedat Sözlü ile birlikte Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2018 Cumartesi 00:11
Sözlü'den Adana Demirspor'a destek sözü

Adana Demirspor Kulübüne geçmiş yıllarda maddi manevi destek verdiğini belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bundan sonraki süreçte de Murat Sancak ve ekibine maddi-manevi aynı desteği vereceğini belirterek mavi lacivertli camiaya başarılar diledi.

Ziyaretten dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür eden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak “ Sözlü benim kıymetli bir dostumdur. Bundan önceki süreçlerde kulübümüze maddi ve manevi destek sağladığı için kendisine ayrıca teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte ortak paydamız olan Adana Demirspor’a aynı desteği vereceğinden eminim” dedi.

 

YORUMLAR
  • yorum2018-07-13 13:04:19VAY BE

    SİZ ADANASPOR U GÖZARDI ETMEYE DEVAM EDİNİZ SN BAŞKAN ŞURADA SEÇİMLERE NE KALDI?GEÇEN DÖNEM SİZE TAKIMLARIMIZ KONUSUNDA ADİL VE EŞİT OLACAĞINIZ VAADİNİZE KANARAK OY VERDİK AMA YANILDIK SİZİN ADANASPORU GÖZARDI ETMENİZ GİBİ SANDIKTA BİZDE SİZİ GÖZARDI EDECEĞİZ

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yılmaz Vural Adana Demirspor’da

Yılmaz Vural Adana Demirspor’da

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık