Ana Sayfa Siyaset Sözlü'den Adana köylerine Avrupa standardı sözü

Sözlü'den Adana köylerine Avrupa standardı sözü

Yumurtalık köylerinde MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’yü bağırlarına bastı. Bugüne kadar MHP’ye ve şahsına gösterilen güveni yücelten Sözlü “Yumurtalık’ta yüzde 80 oy alacağız inşallah” dedi. Sözlü, köylere Avrupa standartlarında hizmet sunacaklarını bildirdi.

Giriş Tarihi: 28 Ocak 2014 Salı 14:20
Sözlü'den Adana köylerine Avrupa standardı sözü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, seçim çalışmalarını Yumurtalık İlçesinde sürdürdü.

DP İLÇE BAŞKANI DA KATILDI

Yumurtalık Botaş Tesisleri kavşağında MHP İlçe Başkanı Halim Özyürek ve MHP Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik ile kalabalık vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Sözlü, beraberindekilerle  Gölovası,  Hamzalı, Narlıören, Sugözü, Yeniköy ve Zeytinbeli Kasabası, Ayvalık, Haylazlı, Deveci Uşağı ve Hacı Müminler köylerini ziyaret etti. Bu ziyaretlere DP İlçe Başkanı Vedat Yurt da eşlik etti.

“AVRUPA STANDARTLARINDA KÖYLER OLACAK”

Sözlü, yapılacak hizmetler hakkında bilgi vererek, Avrupa standartlarında altyapılı, imarlı köyler ve kasabalar geliştireceklerini, buralarda sağlık,  eğitim,  kültür alanlarında gerekli altyapıyı kuracaklarını kaydetti. Sözlü "Üç dönemlik, yani 15 yıllık belediyecilik ihtisası olan biri olarak, belediyelerin altyapı, üstyapı ve planlama konusunda bir sıkıntımız olmaz. İl Özel İdareleri de Büyükşehir Belediyesine bağlananacaktır. Bu nedenle tarımsal altyapıları da biz yapacağız. Tarımda ürün çeşitliliğini ve verimliliği artıracak projelere hız vereceğiz. Üretim aşamasından hasat dönemine kadar çiftçimizin yanında olacağız." dedi.

“YUMURTALIK YÜZDE 80 OY ORANI İLE REKOR KIRACAK”

30 Mart 2014 tarihinde Yumurtalık’ta yüzde 80 oy oranı ile Adana'da rekor kuracaklarına inandığını kaydeden Sözlü,  "Biz Türkeş Filik ile sizlere inanıyor ve güveniyor, itimat ediyoruz. Sizler de bize, bu memleket evladına inanmaya, güvenmeye ve sahip çıkmaya devam edin." diye konuştu.

“ADANA VE YUMURTALIK’I YENİDEN DİZAYN EDECEĞİZ”

Yumurtalık’a ayrı bir önem verdiklerini belirten Sözlü, şunları söyledi:

"Yumurtalık, enerji bolgesi üssü olarak, sadece buraların değil, Adana'nın ve Türkiye'nin kalkınmasının lokomotifi, itici gücü olacaktır. Adana’yı yeniden dizayn edecek, çağdaş şehircilik nimetlerinden yararlanacak projelerimiz Yumurtalık’ı da kapsamaktadır."

“ÇAĞDAŞ ÜLKELER PARTİM DİNİMDİR DEMEZ”

Avrupa ülkelerinin insanlarının "partim dinimdir" demediğini, her sorunu kavga etmeden, barış ve demokrasi anlayışı içinde çözdüğünü, memleketinin huzurunu çözemeyen milletlerin Irak, Suriye ve Afganistan gibi olacağını vurgulayan MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, kutuplaşmamaya dur demek için 30 Mart 2014 seçimlerinin bir fırsat olduğunu belirtti.

TÜRKEŞ FİLİK,"İŞSİZLİĞİ YENECEĞİZ"

MHP Yumurtalık İlçe Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik de konuşmasında,  rutin belediyecilik hizmetlerinn yanı sıra Yumurtalık'ın en büyük sorunu olan işsizliği, açacakları kurslarla kalifiye elaman yetiştirerek çözeceklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık