Ana Sayfa Yaşam Sözlü'nün haberi yok bunlardan

Sözlü'nün haberi yok bunlardan

Adana Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet veren Ulaşım Dairesi'ne 200'ün üzerinde imza toplayarak talepte bulunan vatandaşlar, isteklerinin kabul edilmemesinden şikayet ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye çağrıda bulundular. ‘Sesimize kulak verin Sayın Başkan'

Giriş Tarihi: 21 Mart 2016 Pazartesi 13:37
Sözlü'nün haberi yok bunlardan

Yüreğir Başkent Hastanesi'nde görev yapan 200'ün üzerindeki çalışanlar kendi aralarında topladıkları imza ile Real ve Optimum arasında çalışan 114 nolu otobüs seferlerinin sayısının 06.30-08.30 saatleri olan sabah mesai saatlerinde ve 16.00-17.30 olan akşam mesai saatleri arasında artırılmasını istediler. Hat güzergâhının da Turgut Özal'dan geçerek Yüreğir Başkent Hastanesi'ne kadar ulaşmasını talep ettiler.


SÖZLÜ DUY SESİMİZİ!


Talep ettikleri dilekçeyi yaklaşık 3 ay önce Ulaşım Dairesi'ne ulaştıran çalışanlar sonuç alamayarak olumsuz yanıt alınca inatla ikinci bir dilekçe yazarak gazetemiz aracılığıyla belediye yetkililerine iletmek istediler. Planlamayı gerekçe gösteren Ulaşım Dairesi'nin bu olumsuz yaklaşımı Sözlü'ye yerel seçimlerde oy veren insanlarda huzursuzluk yarattı. Bu anlamda dilekçe sahipleri Sözlü'nün konudan haberdar olmasını ve yardımcı olmasını talep ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık