Ana Sayfa Siyaset Sözlü’ye Mithatpaşa’da sevgi seli

Sözlü’ye Mithatpaşa’da sevgi seli

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Mithatpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2014 Salı 12:43
Sözlü’ye Mithatpaşa’da sevgi seli

Mithatpaşa Mahallesi Muhtarlığı önünde ki İsmet Atlı Parkı’nda düzenlenen toplantıya çok sayı da vatandaş katıldı. Vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Sözlü ‘’ Hepinizin bildiği gibi 3 dönemdir Ceyhan Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum. Seçildikten sonra halktan kopmayan, vatandaşın sorunlarıyla yakından ilgilenen bir belediye başkanı olarak 3 dönemdir siyasi varlığımı sürdürmekteyim. Demokrasilerde siyasiler, yetkisini ve gücünü halktan alır. Biz de halkımızın bize verdiği yetkiyi halkın menfaatine kullanan bir siyasetçi olarak verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirdik. Şimdi aynı desteği siz değerli Adanalı hemşerilerimden istiyorum. Siz yetki verir de Adana’nın başkanı olursam Ceyhan’da gerçekleştirdiğim hizmetleri Adanalı ile de buluşturacağım ve kardeşlik ikliminin yaşandığı bir Adana’yı sizlerle beraber inşa edeceğiz’’ dedi.

 

‘’ RANT BELEDİYECİLİĞİ DEĞİL, HALK BELEDİYECİLİĞİ’’

 

Adana’da belediyecilik anlayışının şehri her geçen gün geriye götürdüğüne değinen Başkan Sözlü ‘’ Bugün Adana modern ve çağdaş belediyeciliğin gereklerini yerine getiremeyen bir belediyecilik anlayışı ile yönetilmektedir ve bu yönetim anlayışı Adana’yı her geçen gün geriye götürmektedir. Sizler destekler, Allah da nasip ederse Adana’mızın sadece binalarını değil, yüzünü yenileyecek, Modern ve çağdaş Adana’yı inşa edeceğiz. Adana’yı katleden rant belediyeciliğinin sonunu getireceğiz.  Üretken Belediyecilik sloganı ile yola çıkmış bir belediyecilik anlayışının temsilcisi olarak hizmet etmek ve Adana’yı hak ettiği yere getirmek için bu yola çıktım. İnşallah sizlerin desteği ile idealist, inançlı bir adam olarak Adana’nın makûs talihi değiştireceğiz. Rant odaklı değil halk odaklı belediyecilik nasıl olur tüm Adana’ya göstereceğiz, köhne siyaset anlayışını yerle bir edeceğiz’’ diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık