Ana Sayfa Siyaset Süleyman Sönmez: “Seyhan, kültür-sanat şehri olacak”

Süleyman Sönmez: “Seyhan, kültür-sanat şehri olacak”

CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, Seyhan’da kültür-sanatla yoğrulmuş bir yapı oluşturacaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2013 Çarşamba 11:34
Süleyman Sönmez: “Seyhan, kültür-sanat şehri olacak”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Sönmez, memleket sevdasıyla dolu bir işadamı olarak Seyhan’a hizmete ilke edindiğini söyledi.
Doğup büyüdüğü kentine hizmet aşkına dikkati çeken Süleyman Sönmez, iş dünyasında edindiği tecrübe, bilgi ve birikimini sevgiyle harmanlayarak Seyhanlılar’ın hizmetine dönüştüreceğini vurguladı.

Dünyanın birçok ülkesinde teknolojiyi, yeni yatırımları, iş olanaklarını, sürdürülebilir planlamaları yakından görme imkanı bulduğunu dile getiren Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) ve Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Başkanı, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Sönmez,  “İşadamı, dünyadaki yenilikçi, çağdaş ve uygulanabilir teknolojileri yakından takip eder. Ben de 20 yıldan fazla süren iş hayatımda bu veriler ışığında çalıştım. Şimdi bu avantajları doğup büyüdüğüm ve bugün sorunlarla boğuşan Seyhan’ı çağdaş bir kent yapmak için kullanacağım” dedi.


“DAHA YAŞANABİLİR BİR SEYHAN”


Adana Demirspor ve Adanaspor’un bu kentin gözbebeği iki takım olduğuna işaret eden, sadece bu iki kulübün değil sporun her alanında faaliyet gösteren diğer kulüpleri de destekleyerek Adanalı gençlerin ulusal ve uluslar arası alanda başarı göstermeleri için her türlü çabayı göstereceğini ifade eden Süleyman Sönmez, “Gençlerimizi, çocuklarımızı ve öğrencilerimizi daha çağdaş ve yaşam seviyesi yüksek bir Seyhan’da yaşatmaya kararlıyız. Kadınların sosyal faaliyetlere katılabileceği, istihdam edilebileceği, yönetimde söz sahibi olabilecekleri bir yapı oluşturacağız. Kültür-sanat etkinlikleriyle yoğrulmuş bir kent modeli çizeceğiz. Kaynakları ve insan gücünü, enerjisini doğru yöneten bir Seyhan’ı Seyhanlılar’a birlikte hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Seyhan’da her mahalleye eşit hizmet götürüleceğini dile getiren Süleyman Sönmez, mahalleler ve vatandaşlar arasında ayrım yapılmasına müsaade etmeyeceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık