Ana Sayfa Eğitim Tahsilli İlkokulunda karne hayecanı‏

Tahsilli İlkokulunda karne hayecanı‏

Adana Yüreğir İlçesinin en gözde eğitim ve öğretim kurumları arasında bulunan Tahsilli İlkokulu- Orta Okulunda 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı birinci dönem karne töreni heyecanı yaşandı.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2015 Cumartesi 08:50
Tahsilli İlkokulunda karne hayecanı‏

Dadaloğlu Mahallesinde bulunan Tahsilli İlkokulu- Orta Okuluna gelen Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılıç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri , Koordinatör Okul Müdürü ve komşu okul müdürlerini Tahsilli İlkokulu –Ortaokulu Müdürü Turgut Karasar, Tahsilli İlkokulu ve Ortaokulu  Müdür Yardımcısı İrfan Şahin, okulun öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci velisi karşıladı. Okulun öğrencileri Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’a çiçekler takdim ederken ; Halk oyunları ekibi de muhteşem bir gösteri sundu. Tahsilli İlkokulu –Ortaokulu Müdürü Turgut Karasar ise katılımlarından dolayı konuklarına çok teşekkür etti.

KARNE DAĞITARAK BAŞARILAR DİLEDİ

Daha sonra minik öğrencilere karnelerini dağıtarak başarılar dileyen Turan Akpınar ve beraberindeki heyet öğrencilere başarı dolu dileklerini sundu. Turan Akpınar,  “ Bu gün burada aranızda olmaktan son derece bahtiyarım. Sizlerin karnelerini takdim etmek ayrı bir mutluluk verdi bana. Burada bulunan velilerimiz başta olmak üzere tüm öğrenci velilerimiz minik yavrularımızın ve tüm öğrenci kardeşlerimizin  karnelerindeki notlar eğitim ve öğretimdeki başarılarının bir yansımasıdır. Öğrenci kardeşlerimizin ikinci dönem daha planlı ve programlı çalışarak daha da başarılı olacaklarına ise inancım tamdır.” Diye konuştu.

.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık