Ana Sayfa Ekonomi "Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi" toplantısı

"Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi" toplantısı

Adana'nın Karataş İlçesi'ne bağlı Bebeli Mahallesi'nde kurulması planlanan ve ilk aşamada yaklaşık iki bin kişiye istihdam sağlaması beklenen "Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi" toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2018 Perşembe 11:35

Valilik Makamında gerçekleştirilen ve Vali Yardımcısı Murat Süzen, İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali Tekin, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe ile ilgili kurum ve kuruluşların  temsilcilerinin katıldığı toplantıda, belirlenen alandaki nazım imar planları ile parselasyon çalışmaları masaya yatırıldı.

 

Toplantı sonunda katılımcılara gerçekleştirdikleri çalışmalardan ve emeklerinden dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, Adana'nın zengin tarımsal potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek yolundaki çalışmaları önemsediklerini ve bu yöndeki çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini ifade etti.

 

Vali Demirtaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, "Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi"nin en kısa sürede faaliyete geçmesi için yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ADASO'da

ADASO'da "TradeMap" eğitimi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık