Ana Sayfa Siyaset Torun, fabrika işçileri ile birlikte yemek yedi

Torun, fabrika işçileri ile birlikte yemek yedi

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Abdullah Torun, Nurs Lokman Hekim Tesislerini ziyaret etti

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2014 Salı 12:12
Torun, fabrika işçileri ile birlikte yemek yedi

Abdullah Torun’u, Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz, Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yılmaz ile Murat Yılmaz ve Koza TV Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin fabrika girişinde karşıladı.

 

Abdullah Torun daha sonra Ercan Yılmaz’ın makam odasına geçerek burada bir süre Ercan Yılmaz ile sohbet etti. Daha sonra Ercan Yılmaz, Abdullah Torun'a Nurs Üretim tesislerini gezdirdi. Sektör ve ürünler hakkında Ercan Yılmaz'dan bilgi alan Torun, başta Adana olmak üzere ülke ekonomisine katkı sağlayan Nurs Lokman Hekime'e teşekkür etti.

 

Abdullah Torun öğle yemeğini ise Nurs Lokman Hekim Üretim Tesisleri'nde çalışan işçilerle birlikte yedi. Nurs çalışanları ise Abdullah Torun'un kendileri ile birlikte aynı ortamda yemek yemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

 

TORUN: "ERCAN YILMAZ DİĞER İŞADAMLARINA ÖRNEK OLMALI"

Fabrika personeli ile birlikte yemek yemekten dolayı çok mutlu olduğu söyleyen Abdullah Torun, "Böyle çalışanı ve personeli ile birlikte, bizi özel bir yerde değil de onların yemek yediği ortamda çalışan arkadaşlarımızla birlikte yemek beni çok mutlu etti. Tabi bu inşallah bu tüm işadamlarımıza örnek bir davranış olur. Ercan Yılmaz Bey, tabi yetiştiği kültürün, yetiştiği iklimin bir gereği olarak böyle fabrikasının yemekhanesinde böyle personeli ile birlikte bizi ağırlaması bende ayrı bir anlam ve yer etti. Kendisine bu misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

 

TORUN: "TEŞKİLATIM İLE UYUMLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ"

Abdullah Torun ayrıca seçim çalışmalarıyla ilgili ise, "Bizim AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) var. Bende AK Parti tabanından gelen bir kişi olduğum için ilk günden bu yana, Sayın İl Başkanımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimizin hiç birine yabancılık çekmedim. Ben tüm çalışmaların SKM'nin vereceği programa göre devam edeceğim. Özel bir ziyaret yapmak istediğim arkadaşım dahi varsa onun saatlerini Seçim Koordinasyon Merkezi'ne bildirip, SKM'nin vereceği programın dışına çıkmayacağımı ifade ettim. Tabi bu da İl Yönetimimizde, İl Başkanımızda büyük bir memnuniyet oluşturmuştur. Geldiğim günden bu yana hem İl Başkanımız Ziyaeddin Yağcı Bey olsun, hem İl Yöneticisi arkadaşlarımız olsun, ilçe başkanlarımız, ilçe teşkilatlarımız ve milletvekillerimiz ile birlikte gayet uyumlu bir şekilde çalışıyoruz." diye konuştu.

 

"TORUN'A DESTEK VERMEK İÇİN ADANA'YA DÖNDÜM"

Ziyaret sırasında Abdullah Torun’a eşlik eden Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Oğuz Yılmaz ise Abdullah Torun’a destek vermek için yeniden Adana’ya döndüğünü söyledi. Remzi Oğuz Yılmaz, "Benim Adanalılığım biraz fazlaca meşhur olduğu için tekrar Adana'ya dönmem noktasında aile dostum ve bir ağabeyim olan Abdullah Bey rica etti. Ve onun ricası üzerine yeniden Adana'ya geldim. İnşallah Abdullah Ağabeyin çalışmaları noktasında "Bilgim ve tecrübem hususunda ona yardımcı olabilir miyim?" diye düşünüyorum. İnşallah yardımcı olurum." dedi.

 

MURAT YILMAZ, TORUN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yılmaz ise da Abdullah Torun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Murat Yılmaz, "Sayın Başkan Adayımızın buraya gelmesi bizi çok mutlu etti. Böyle bir ortamda, personelimiz ile birlikte yemek yemesi ayrıca mutlu etti." dedi.

 

SABAHATTİN YILMAZ: "HER ZAMAN ABDULLAH TORUN'UN YANINDAYIZ"

Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sabahattin Yılmaz, "Sayın Başkan Adayımıza soframızı paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Abdullah Bey'in bu ziyareti ile çok gururlandık. Allah yollarını açık etsin, biz her zaman kendilerinin yanındayız." diye konuştu.

 

ERCAN YILMAZ: "ABDULLAH TORUN, BİZLERİ MUTLU ETTİ"

Ercan Yılmaz ise Abdullah Torun’un yapmış olduğu ziyaretten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, "Abdullah Bey, yapmış olduğu bu ziyaretle bizlere şeref verdi. Özellik sadece bizim burada değil, biz kendilerini sürekli takip ediyoruz işadamlarını, böyle hizmet üreten yerleri ziyaret etmesi gerçekten çok güzel. Gelip böyle elamanlarımızla, çalışanlarımızla birlikte aynı ortamda yemek yemesi bizleri çok mutlu etti." dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık