Ana Sayfa Siyaset Torun’a destek ve tebrik yağmuru

Torun’a destek ve tebrik yağmuru

Pazar günü Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda gerçekleşen ve Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in ile Adana Milletvekillerinin katıldığı coşkulu bir törenle seçim startını veren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun’a yönelik tebrik ve destek ziyaretlerinde adeta izdiham yaşanıyor.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2013 Perşembe 14:54
Torun’a destek ve tebrik yağmuru

Seçim çalışmalarına hızlı başlayan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Abdullah Torun, parti il binasında kendisini ziyarete gelen ve desteklerini ileten vatandaşlarla kucaklaşıyor. Sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri, meslek kuruluşlarının temsilcileri, oda başkanları ve üyeleri, şehit ve gazi dernekleri, kadın kuruluşları  toplum çok farklı kesimlerinden oluşan vatandaşların verdiği destekten dolayı hayli mutlu olduğunu belirten torun, “ toplumumuzun çok farklı kesimlerinden oluşan halkımızın, bizzat gelerek desteklerini  iletmeleri bizleri hayli mutlu ettiği gibi, Adana’ya hizmet arzumuzu kamçılıyor. Bizlere duyulan bu güven ile inşallah Adana ilimizde hizmetlerin en güzelini gerçekleştireceğiz ve bir çok potansiyeli bünyesinde barındıran bu güzel kente, sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan çağ atlatacağız” dedi.

 

Hep Birlikte Çalışacağız, Hep Birlikte Başaracağız

Kendisini ziyarete gelen ve destek mesajlarını ileten vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Adana için 50 önemli ve büyük projesi olduğunu vurgulayan ve hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, hizmette asla ayırım yapmayacağını kaydeden Ak parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Adaylığım açıklandığından itibaren şahsıma gösterdiğiniz yoğun ilgi ve sevgi, çıktığımız bu hizmet yolunun ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. İnşallah hep birlikte çalışacağız, hep birlikte başaracağız ve bu kenti layık olduğu seviyeye çıkarmak için hep birlikte canla başla hizmet üreteceğiz” diye konuştu.

 

Adana’yı Çok Seviyoruz Adanalıları Çok Seviyoruz

Ziyaretlerde, Milletvekilliği döneminde yaptığı hizmetlerinden övgüyle bahsedilmesi karşısında onur duyduğunu kaydeden Abdullah Torun, “Adana’yı da çok seviyoruz, Adanalıları da çok seviyoruz. Bu kenti her açıdan geliştirmemiz lazım. Bu kente milletvekilliğim döneminde hizmet ettim, yine hizmet etmek istiyorum. Biz ayrıştırıcı değil, her alanda birleştirici olacağız. Biz, hiçbir ayrım gözetmeden bütün insanları kucaklamaya geldik. Adana için, milletvekilliğim döneminde gösterdiğim çabayı, halkımızın destek ve teveccühleri doğrultusunda inşallah Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı sıfatıyla sürdüreceğiz. “Halka Hizmet, hakka hizmettir” şiarıyla hareket edeceğimizden ve Adana’nın birikmiş sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık