Ana Sayfa Gündem Turizm Bakanı Ömer Çelik'ten atamalar

Turizm Bakanı Ömer Çelik'ten atamalar

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Doç. Kaşif Lemi Bilgin, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Nüsret Tutan ile Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Osman Gül, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.K

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2014 Pazar 15:22
Turizm Bakanı Ömer Çelik'ten atamalar

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında  Kültür ve Turizm  Bakanlığı ile çeşitli bakanlıklara ait atama kararları yayımlandı. Resmi Gazetede yer alan atama kararlarına göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Nüsret Tutan, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Doç. Kaşif Lemi Bilgin ile Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Osman Gül, başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.

 

Açık bulunan Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Murat Salim Tokaç'ın, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına, Mehmet Akyapı'nın,  Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına, Mustafa Bozdemir’in, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına, Fevzi Pamukçuoğlu'nun, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Dr. Zehra Gamgam'ın,Telif Hakları Genel Müdür Yardımcılığına da Erkin Yılmaz'ın atandıkları belirtildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Huzurevi’nde aşure günü etkinliği

Huzurevi’nde aşure günü etkinliği

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık