Ana Sayfa Siyaset Turizm profesyonellerden Göçhan’ın aday adaylığına destek

Turizm profesyonellerden Göçhan’ın aday adaylığına destek

Çukurova SKAL Derneği yönetici ve üyeleri, derneğin kurucu başkanı CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Nesrin Göçhan’ı desteklediklerini bildirdiler.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2015 Perşembe 17:04
Turizm profesyonellerden Göçhan’ın aday adaylığına destek

Adana, Mersin, Hatay ve Gaziantep’ten otel, turizm acentesi ve havayolu firması yetkililerinin üyesi olduğu Çukurova SKAL Derneği, Mavi Sürmeli Otel’de, otel sahipleri Müge Sürmeli Özveren ve Levent Özveren’in ev sahipliğinde aylık olağan toplantılarını gerçekleştirdi.

Çukurova SKAL Derneği Başkanı Erkan Özsavaş, deneğin kurucu başkanı olan Göçhan’ın milletvekilliği aday adaylığını desteklediklerini belirterek, “Turizme emek vermiş, aramızdan birinin mecliste olması sıkıntılarımızı giderecek bir kaynaktır, bizi umutlandırır. Umuyorum Göçhan, çıktığı yolda gönlündeki gibi başarılar sağlar ve bize her zaman destek olur” dedi.

Göçhan da dernek yönetimi ve üyelerine destekleri için teşekkür ederek, “Her zaman yanınızdayım ve milletvekili olursam da yanınızda olacağım” dedi.

“Bölge turizmini, dünya turizmi ve turizmcileriyle buluşturduk”

Çukurova SKAL Derneği’ni 2003’te kurduklarını ifade eden Göçhan, şöyle devam etti:

“Seyahat ve turizmin tüm kollarını bir araya getiren tek uluslararası dernek olan, merkezi İspanya'da bulunan Uluslararası SKAL'a katılarak, bölge turizmini, dünya turizmi ve turizmcileriyle buluşturduk.

Ancak, daha yapılması gereken çok iş var. Bölgesel tanıtım fuarları turizmin gelişimi için çok önemli. Yurt içi ve dışı fuarlara, turizm sektör sahasından profesyonellerle çıkılması gerekli. İyi bir tanıtım, bölgesel turizmi markalaşma hedefine ulaştırır.”

Toplantıya, Türkiye SKAL Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Can Akşit, dernek üyesi turizm profesyonelleri ve Young SKAL Çukurova üyeleri Şükran Tuğçe Arıcı, Aysun Yetik, Erkan Ay, Ruşen Doğan ve Merve Çelt de katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık