Ana Sayfa Yaşam Turizmcilere dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi

Turizmcilere dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Adana Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) ile Çukurova Kalkınma Ajansı’nın (ÇKA) işbirliği ile Adana’daki turizmcilere ‘’Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya’’ eğitimi verilecek.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2016 Cuma 12:11
Turizmcilere dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimi

TÜRSAB Adana BYK’da 4-8 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek seminerin protokolü ÇKA Genel Sekreteri Dr. Lütfi Altınsu ile TÜRSAB Adana BYK Başkanı Murat Şirin, arasında imzalandı. Murat Şirin, yaptığı açıklamada, semineri,  turizm seyahat acentalarının pazarlama ve satış faaliyetlerini daha etkin kılmak, amaçlarına en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamak, firma kârlılığını ve müşteri mutluluğunu sağlamaya yönelik stratejiler geliştirmeleri yönünde bilinçlenme yaparak ve alışkanlık kazandırmak amacıyla düzenlediklerini söyledi.

Gerçekleştirecekleri seminerde katılımcılara dijital dönüşüm marka ve sosyal medya pazarlama olmak üzere 2 bölümde eğitim verileceğini anlatan Şirin, ‘’Dijitalin ortaya çıkışından başlayarak bu alandaki kullanılan Google,web siteleri,e-marketing ve diğer araçlar sosyal medya alanındaki teknolojik gelişmeler uzmanlar tarafından anlatılacak’’ diye konuştu.

Seminere katılmak isteyenlerin 2 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’ye kadar TÜRSAB Adana BYK’ya başvurmaları istendi. Seminer sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık