Ana Sayfa Spor Türkiye Okullararası Hentbol müsabakalarında 17 takım var

Türkiye Okullararası Hentbol müsabakalarında 17 takım var

Türkiye Okullararası Gençler Hentbol Grup Birinciliği Adana’da başladı. Menderes Spor Salonu üzerinde bulunan toplantı odasında gerçekleştirilen kura çekiminin ardından başlayan müsabakalara kızlarda 8, erkeklerde ise 9 okul katılıyor.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2013 Perşembe 17:09
Türkiye Okullararası Hentbol müsabakalarında 17 takım var

Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Kazım Tekin, kura çekiminde yaptığı konuşmada, tüm sporcu, öğretmen, kafile başkanı, antrenör ve yöneticilerin sorunlarıyla yakından ilgileneceklerini belirterek, “Türkiye’de hentbolun en çok sevilen kentine hoş geldiniz. Adana bu konuda hayli deneyimli kadrolara sahip. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

“Federasyon başkanlığı hariç hentbol kurulduğundan bu yana her biriminde görev yaptım” diyen Tekin, toplantı saatinde başka bir etkinliğe giden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin selamlarını ileterek, tüm kafilelerin turnuva boyunca sorunlarıyla yakından ilgilenerek kentten mutlu dönmelerini sağlayacaklarını söyledi.

Federasyon Gözlemcisi  Barış Çelik, Okul Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Kamil Dikici, Milli Eğitim Şube Müdürü Hamit Şentürk,  Okul Sporları Komite Üyesi Muhsin Yolcu ile Gençlik Hizmetleri Spor Servisi Şefi Hanifi Altun, Gençlik Hizmetleri ve Spor Okul Sporları Büro Sorumlusu Nida Kaya, tüm takımlara başarılar dilediler.

-TURNUVAYA HANGİ İLLER KATILIYOR?-

Sarıçam Asım Savaş Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalara katılan okullar ve illeri şöyle:

Kızlar:Hatay Samandağ Yüksel Acun Anadolu Lisesi, Osmaniye Kadirli Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi, Adana Atatürk Kız Teknik Endüstri Meslek Lisesi, Aydın M.H. Küçükoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ankara Genç Osman Anadolu Lisesi, Kahramanmaraş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Karaman Larende Anadolu Lisesi, Nevşehir TOKİ Kız Teknik Meslek Lisesi

Erkekler: Karaman Larende Anadolu Lisesi, Adana Kurttepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Antalya Özel Akev Anadolu Lisesi, Nevşehir Ticaret Meslek Lisesi, Mersin Yahya Günsür Teknik Lisesi, Hatay Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ankara TED Koleji, Kahramanmaraş Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Osmaniye Kadirli Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi

Bu arada, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Asım Savaş Salonu’na giderek turnuvaya katılan okul yöneticilerine başarılar diledi ve ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda gerekli desteği sağlayacağını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Galibiyet hasreti 5 maça çıktı

Galibiyet hasreti 5 maça çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık