Ana Sayfa Siyaset Türkmen: “Çukurova’yı parlayan yıldız yapacağız”

Türkmen: “Çukurova’yı parlayan yıldız yapacağız”

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Türkmen, Çukurova’nın çağdaş bir ilçe olması için çaba göstereceklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2013 Cuma 10:13
Türkmen: “Çukurova’yı parlayan yıldız yapacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen’in esnaf ve ev ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. Güzelyalı Mahallesi esnafının sorunlarını dinleyen Av. Türkmen, yerel yönetimlerin artık temel belediyecilik hizmetlerinin dışına çıkıp sosyal belediyeciliğin örneklerini sergilemesi gerektiğini dile getirdi.

Belediyenin sorumluluk alanında yaşayan, ekonomik faaliyet gösteren ve kamusal alanları kullanan herkesin ihtiyaçlarına göre hizmet yelpazesini genişletmesi gerektiğini kaydeden Av. Türkmen, “Esnafımız başımızın tacı. Esnafın güçlü olması Çukurova’da yaşayan insanların da mutluluğunda önemli bir etkendir. Esnafımızın her zaman destekçisi olacağız” dedi.

Esnafa hayırlı iş dileklerinde bulunan  Av. Türkmen, daha sonra Huzurevleri Mahallesi’nde ev ziyareti gerçekleştirdi. Yoğun katılımlı ve aile sıcaklığında bir ortamda geçen ziyarette hemşehrilerine projelerini anlatan Av. Türkmen, güleryüzlü bir yönetim anlayışını benimsediklerini söyledi. Çukurova’nın daha çağdaş bir ilçe olması için çalışacağının altını çizen Av. Türkmen, Çukurova’ya kadın elinin değmesi gerektiğini ifade etti.

Çukurova’yı Adana’nın ve Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak istediğini aktaran Av. Türkmen,  “Bunu hep birlikte başaracağız. İhtiyacımız olan her şeye sahibiz. El ele verip, Çukurova’yı ve Adana’mızı hak ettiği noktaya taşıyacağız” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık