Ana Sayfa Siyaset Uğur Kızıl, Abidinpaşa esnafını gezdi

Uğur Kızıl, Abidinpaşa esnafını gezdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ceyhan İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Uğur Kızıl, tarihi özelliği bulunan Abidinpaşa Caddesinin Adana’ya yakışmadığını belirterek, "Bu cadde küçük operasyonlarla güzelleştirilebilir" dedi.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2013 Pazartesi 12:28
Uğur Kızıl, Abidinpaşa esnafını gezdi

Abidinpaşa’ya el atılmasının şart olduğuna değinen Uğur Kızıl, “Abidinpaşa tarihi bir cadde. Küçük operasyonlarla güzelleştirilebilir. Bu hali Adana’ya yakışmıyor.” dedi. Kızıl, baharatçılar gibi bazı esnaf için de küçük çarşılar yapılabileceğini ifade etti.

 

Kızıl, konularında profesyonel olan geniş ekibiyle birlikte Seyhan’a bağlı tüm mahalle ve caddeleri tek tek ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla sohbet etmesinin yanı sıra, Seyhan dışında da çalışmalarına devam ediyor.

Her gittiği yerde Belediye Başkanı gibi büyük ilgiyle karşılanan Kızıl,  seçmenlerden partisi için oy istedi.

Ziyaret ettikleri cadde ve mahallelerde gerekli ilgiyi, sevgiyi ve desteği gördüğünü belirten Kızıl, bu desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

 

 

HİZMET BİZİM İŞİMİZ

 

Abidinpaşa Caddesi esnafı ziyaretinde çocuk, kadın, genç ve yaşlılarda sohbet ederek sorunlarını dinleyen Mustafa Uğur Kızıl,

“Bugüne kadar partimiz MHP’ye hep destek oldunuz. Bu desteğinizden dolayı sizlerden Allah razı olsun desteğinizin bundan sonra da devam edeceğine inanıyorum. Ben de Seyhan’ın çocuğu sizlerin bir evladı olarak, yaşadığınız problemleri biliyorum. Uzun yıllardır sporun, siyasetin ve yöneticiliğin içinde olmamdan dolayı da çözüm yollarını çok iyi biliyorum. Bu hizmet yarışında, sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığım için bu yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma inanıyorum” diye konuştu.

 

SEYHAN İSTİKRAR DİYECEK

Seçimlerde Seyhan halkının bu kez MHP diyeceğine inandığını belirten Kızıl, “Şuna inanıyorum ki, sizler MHP diyeceksiniz.  Bizler de sizleri mahcup etmemek için bu toprağın insanına hizmet edeceğiz. Sizlerin her zaman yanınızda olacağız. Her derdinize derman olmaya çalışacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkese ulaşacağız. Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız. Az laf çok iş yapacağız. Akıllı projeler üreteceğiz. Seyhan’ın marka olması için gerekli projeleri hayata geçireceğiz. İnsanımıza iş ve aş sağlayacak her projeye destek verecek, hak için hakikat için, Seyhan için çalışacağız” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Ağca: Aktif politikayı Adana'da yapıyorum

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık