Ana Sayfa Siyaset Uğur Kızıl ile Hüseyin Sözlü Optimum’u Gezdi

Uğur Kızıl ile Hüseyin Sözlü Optimum’u Gezdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ile birlikte gittikleri Optimum Alışveriş Merkezi’nde büyük ilgi gördüler.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2013 Salı 10:47
Uğur Kızıl ile Hüseyin Sözlü Optimum’u Gezdi

Yüreğir İlçesi’nin unutulan ve ihmal edilen çehresinin böylesine önemli bir alışveriş merkezi ile biraz olsun değiştiğini belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, “Halkımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz zaman en kısa sürede Yüreğir’in yıllardır unutulan haklarının verilmesi için yoğun çaba göstereceğiz. Yıllardır unutulan Yüreğir İlçemiz hak ettiği değeri almalıdır” dedi.

 

Kızıl, konularında profesyonel olan geniş ekibiyle birlikte Seyhan’a bağlı tüm mahalle ve caddeleri tek tek ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla sohbet etmesinin yanı sıra, Seyhan dışında da çalışmalarına devam ediyor.

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ile birlikte Yüreğir’de bulunan Optimum Alışveriş Merkezi’nde her gittiği yerde Belediye Başkanı gibi büyük ilgiyle karşılanan Kızıl,  seçmenlerden partisi için oy istedi.

 

HİZMET BİZİM İŞİMİZ

 

Optimum Alışveriş Merkezi esnafı ziyaretinde çocuk, kadın, genç ve yaşlılarda sohbet ederek sorunlarını dinleyen Hüseyin Sözlü ve Mustafa Uğur Kızıl, “Bugüne kadar partimiz MHP’ye hep destek oldunuz. Bu desteğinizden dolayı sizlerden Allah razı olsun desteğinizin bundan sonra da devam edeceğine inanıyorum. Bizler Adana’nın çocuğu sizlerin bir evladı olarak, yaşadığınız problemleri biliyoruz. Uzun yıllardır sporun, siyasetin ve yöneticiliğin içinde olmamdan dolayı da çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Bu hizmet yarışında, sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığımız için bu yola çıktık. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz” diye konuştular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ülkenin gerçek gündemi geçim

Ülkenin gerçek gündemi geçim

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık