Ana Sayfa Siyaset Uğur Kızıl’dan Mimarlar Odası’na ziyaret

Uğur Kızıl’dan Mimarlar Odası’na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan a.Adayı Makine Mühendisi Mustafa Uğur Kızıl, Mimarlar Odası’nı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2013 Çarşamba 12:27
Uğur Kızıl’dan Mimarlar Odası’na ziyaret

Adana'da partili-partisiz en geniş halk desteğine sahip olan, tüm parti temsilcilerinin büyük destek verdiği Seyhan Belediye Başkan a. Adayı Mustafa Uğur Kızıl coşkusu her yerde devam ediyor.

Kızıl, “ Size söz, meslek odaları ve sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisinde Seyhan’ı birlikte yöneteceğiz” dedi.

SEYHAN’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Mimarlar Odasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Seyhan Belediye Başkan a.Adayı Mustafa Uğur Kızıl, Seyhan’a  35 yıla yakın süredir hizmet ettiğini, bir mühendis olarak belediyeciliği çok iyi bildiği için,Seyhan’da yıllardır emekçiliğini yaptığım MHP’den Belediye Başkan a.Adayı oldum. Sizden biri olarak arkadaşlarımla birlikte sizleri ziyaret etmek istedim.

 

Talep ettiğimiz görevin önemini, zorluğunu çok iyi biliyoruz. Ama sizlerle birlikte bu zorluğun üstesinden kolayca gelebileceğimize inanıyorum. Eğer adaylık bize nasip olursa ve halkımız bize teveccüh gösterip seçilirsek meslek odaları, sivil toplum örgütleri söz ve karar sahibi olacak. Meslek odalarının belediye ile ilişkilerini, sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Bu sıkıntıları çözeceğiz ve dayanışma içerisinde Seyhan’ı birlikte yöneteceğiz.

 

 

 

5 OCAK STADYUMU SORUNU

5 Ocak Stadyumu’nun yerine AVM veya konut yaptırmama önceliklerinin olduğunu belirten Mimarlar Odası Başkanı Bekir Kamışlı, “Bu konu kesinlikle AKP’nin bir dayatmasıdır. Altyapısı çözülmeden bunun yapılması son derece yanlıştır.  Adana’nın 33 bin kişilik stada ihtiyacı var mıdır? Seyirciyi oraya nasıl götüreceksiniz. Metro mu var. Bu konuya hiçbir politika tabanından destek gelmemiştir. Bu planın iptali ile ilgili dava açmış bulunuyoruz” diye konuştu.

 

Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Mimarlar Odası Başkanı Bekiş Kamışlı ve Genel Sekreter Ufuk Önder, Seyhan’a hizmet için kendilerinden katkı istenilmesi durumda gereken katkıyı sunacaklarını ve kendilerini ziyaret eden Seyhan Belediye Başkan a.Adayı Mustafa Uğur Kızıl’a çıkmış oldukları bu yolda başarılar dilediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık