Ana Sayfa Ekonomi Uludağ, Mobilya Fuarını gezip Adanalı firmaları ziyaret etti

Uludağ, Mobilya Fuarını gezip Adanalı firmaları ziyaret etti

İstanbul TÜYAP açılan 20’nci Uluslararası Emitt Turizm Fuarı’nda katılan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, fuarın son gününde 12’nci CNR EXPO Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarını da ziyaret etti. Başkan Uludağ, burada fuara katılan Adana firmalarını tek tek gezdi ve onlara hayırlı işler dileğinde bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2016 Pazartesi 12:28
Uludağ, Mobilya Fuarını gezip Adanalı firmaları ziyaret etti

Beraberinde Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ile birlikte Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarını da ziyaret eden Bilal Uludağ, fuara katılanCassara,  Güldiker, Yıldız Yatak, Can Tan Tekstil, Erika, Erikçiler Mobilya, Alyana Mobilya ve Çağ Mobilya stantlarını gezerek firma yetkilileriyle fuar üzerine bol bol sohbet ettiler.

Başkan Bilal Uludağ, fuarların önemine dikkat çekerek,” Firmalarımızın ürettikleri ürünleri bu tür Uluslararası fuarlarda sergileyip tanıtması, yeni pazarlar açısından önem arz ediyor.  Adanalı başarılı ve girişimci firmalarımızı bu tür organizasyonda görmek bizleri gerçekten mutlu etti. Bizde Emitt Turizm fuarında katılarak İlçemizin tanıtımını yaptık. Her şey gönlünüzce ve hayırlı işler olsun. “dedi.

Sarıçam ve Pozantı Belediye Başkanları Bilal Uludağ ve Mustafa Çay’a fuarda stantlarına gelerek gezmelerinden çok mutlu olduklarını belirten Adanalı firma yetkilileri ise” Yoğun tempoları içinde bize de vakit ayırarak ziyaretimize gelen her iki başkanımıza da teşekkür ediyoruz. Onları yanımızda görmek bizim için büyük moral oldu.” diye konuştular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık