Ana Sayfa Gündem Uluslararası Akdeniz Salsa Dans Festivali Sona Erdi

Uluslararası Akdeniz Salsa Dans Festivali Sona Erdi

Adana'da 2-3 Aralık tarihlerinde Anemon Otelinde gerçekleştirilen “Uluslararası Akdeniz Salsa Dans Festivali” sona erdi.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2017 Pazartesi 12:44
Uluslararası Akdeniz Salsa Dans Festivali Sona Erdi

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı (TDSF) Tolga Han Çinkitaş, Adana’nın il olarak dansa çok başarılı olduğunu bu nedenle birincisi gerçekleştirilen Uluslararası Akdeniz Dans festivale katılan tüm sporculara başarılar dilediğini söyledi. 

TDSF' nin düzenlediği festivalin Adana'ya renk kattığını ifade eden Çinkitaş, "Bu festivalin bende bir adanalı olarak kıymetinin bilinmesini istiyorum. Bugün ilimize Türkiye'nin yanı sıra İtalya, Rusya, İspanya, Porto Riko, Yunanistan, Lüblan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nden 16 kulüpten toplam 365 sporcunun katılması bizleri mutlu etmiştir. Bu müsabakalarda emeği gecen başta Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Abdulkadir Ataşbak, Dans Federasyonu Adana İl Temsilcisi Oktay Filazoğlu'na teşekkür ederim " dedi. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Abdulkadir Ataşbak ise yaptığı konuşmada festivale katılan tüm yabancı ve yerli sporcuların Adana'dan memnun ayrılarak ülkelerine ve illerine iyi anılarla dönmelerini istediklerini belirterek müsabakaya katılan tüm sporculara başarılar diledi.  

Ataşbak,  ilk kez düzenlenen festivalin Adana’ya verilmesini sağlayan Federasyon Başkanı Tolga Han Çinkitaş’a teşekkür etti.

Ayrıca konuşmalardan sonra Türkiye  Dans Sporları Federasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Abdulkadir Ataşbak’a ve İl Temsilcisi Oktay Filazoğlu'na plaket takdim edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Park Vadi Tesisleri törenle açıldı

Park Vadi Tesisleri törenle açıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık