Ana Sayfa Gündem Usta ilk yardım eğitici eğitmeni oldular

Usta ilk yardım eğitici eğitmeni oldular

- Adana’da ilk yardım hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesine katkı koyan Erkan Eğitim Kurumları’ndan mezun olarak sertifika almaya hak kazanan aralarında doktor, diş hekimi, hemşire, laborant, biyokimyacı gibi değişik meslek gurubundan toplam 11 kişi eğitici eğitmeni olmaya hak kazandılar.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2013 Perşembe 13:34
Usta ilk yardım eğitici eğitmeni oldular

Eğitici eğitmenlerini yetiştiren Saniye Arslantaş’ın mezun ettiği toplam 11 kişi Adana’da ilk yardım kurslarında eğitici olarak görev yapacak kişileri de artık topluma yararlı hale getirmek amacıyla çalışmalarda bulunacaklar. Mezuniyet nedeniyle sertifikaların verilmesi töreninde bir konuşma yapan Öğretici Saniye Arslantaş, ‘Erkan Eğitim Kurumlarının vermiş olduğu bu fırsat ile ilk yardım herkesin sorumluluğudur anlayışı ile yola çıktık. Sağlık Bakanlığı onayı ile ilk yardım eğitici eğitmenlerimizi yetiştirerek mezun ettik. Hayatlarında başarılar diliyorum’ dedi.

Daha sonra kurstan mezun olan Diş Hekimi Yasemin Burcu Geçim, Dr. Emin Kurat, Dr. Volkanhan Çapar, Laborant Mert Bozkurt, Biyokimyacı Dilay Altunay Çağlayan, Laborant Ahmet Köse, Çevre Sağlığı Teknisyeni Özlem Kolsuz, Biyokimyacı Feyza Alagöz, Sağlık Memuru Ali Aslan, Hemşire Hacer Aşan ve Paramedik Ahmet Ünsal mezuniyet pastasını keserek bu anlamlı günü kutladılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık