Ana Sayfa Yaşam Uyku problemi olanlara müjde!

Uyku problemi olanlara müjde!

Medical Park Tarsus Hastanesi, yeniliklere devam ediyor. Şimdi de Uyku Laboratuvarı hizmete açılıyor.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2015 Perşembe 13:36
Uyku problemi olanlara müjde!

Doğu Akdeniz bölgesinin en büyük özel hastanesi olan 165 yataklı Medical Park Tarsus Hastanesi, bünyesine Uyku Laboratuvarı Ünitesi’ni de ekliyor. Ünitede, uyku problemi yaşayanlar, horlama şikayeti, uykuda nefes kesilmesi, yorgunluk gibi uyku apnesi belirtisi olan kişiler tedavi edilebilecek.

 

YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Sağlıktaki yatırımlarına devam eden Medical Park Tarsus Hastanesi’nde, bölge halkına daha kaliteli ve kapsamlı hizmet sunmak için çalışmalar kesintisiz sürüyor. Tıbbi Onkoloji ve Girişimsel Radyoloji başta olmak üzere Gastroenteroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon gibi branşlarında özellikli işlemler yapılan ve çok sayıda branşla hizmet veren Medical Park Tarsus Hastanesi’nde yatırımlar devam ediyor.

 

HASTA KONFORLU

Hekim kalitesini artıran, akademik ünvanlı hekimlerle hizmet veren Medical Park Tarsus Hastanesi’nde ERCP gibi özellikli üniteler açılırken, ameliyata gerek duymaksızın kalp ve damar hastalıklarında da önemli işlemler yapılmaya başlandı. Medical Park Tarsus’ta Beyin ve Sinir Cerrahi bölümünde tam endoskopik yöntemle yapılan bel fıtığı ameliyatlarıyla artık bel fıtığı ameliyatları hasta konforlu yapılıyor.  Medical Park Tarsus Hastanesi değişim ve dönüşümle yapılan yatırımlar sayesinde bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Ersoy’un eşi Adana’da

Bakan Ersoy’un eşi Adana’da

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık