Ana Sayfa Ekonomi Vali Coş, Adana Gümrük Müdürlüğü heyetini makamında kabul etti

Vali Coş, Adana Gümrük Müdürlüğü heyetini makamında kabul etti

Vali Hüseyin Avni Coş, Dünya Gümrük Günü kutlamaları kapsamında Adana Gümrük Müdürü Ali Dorukhan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2014 Pazartesi 09:41
Vali Coş, Adana Gümrük Müdürlüğü heyetini makamında kabul etti

Ziyarette Gümrük Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgi veren Gümrük Müdürü Ali Dorukhan, “Adana’da A Sınıfı Gümrük Müdürlüğü olarak her türlü gümrük hizmetini vermekteyiz” dedi.

Gümrük Müdürü Dorukhan, 2013 yılı içerisinde gümrükten geçen araçlar, ihracat, ithalat, dış ticaret hacmi ve tahsil edilen vergi toplamı hakkında da bilgiler vererek, “2013 yılında Adana’dan yurtdışına giden uçak sayısı 2 bin 504 adet iken, yurtdışından gelen uçak sayısı da 2 bin 695 adet oldu. Yurtdışından gelen yolcu sayısı ise 285 bin 388 kişi olurken, giden yolcu sayısı da 279 bin 409 kişi oldu” dedi.

Vali Coş ise yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Sizlerin şahsında gümrük teşkilatı mensuplarının Dünya Gümrük Günü’nü kutluyorum. Sağlık içinde, esenlik içinde sevdikleriniz ile beraber daha nice güzel günlere kavuşmanızı temenni ediyorum. Tüm Gümrük Müdürlüğü çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarette Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, Adana Gümrük Müdür Yardımcısı Burhan Ayhanoğlu, Yumurtalık Serbest Bölge Gümrük Müdürü Hüseyin Topçuoğlu, BOTAŞ Gümrük Müdürü Kemal Akgül ve Adana Gümrük Müdürlüğü’ndeki diğer yetkililerde hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çukurova Havalimanı ihalesi 20 Kasım'a ertelendi

Çukurova Havalimanı ihalesi 20 Kasım'a ertelendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık