Ana Sayfa Gündem Vali Coş, Tufanbeyli'de

Vali Coş, Tufanbeyli'de

Vali Hüseyin Avni Coş, Tufanbeyli İlçesi’nde çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2013 Perşembe 16:41
Vali Coş, Tufanbeyli'de

Vali Coş, beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ve il müdürleri ile birlikte gittiği Tufanbeyli’de, İlçe Kaymakamı Serdar Demirhan, İlçe Belediye Başkanı Recep Balı, bürokratlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

İlk olarak Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulun Vali Coş, binanın geldiği aşama ve yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Coş, Hükümet Konağı’nı incelemesinin ardından, ilçede bulunan Atatürk Yatılı Bölge Okulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden Vali Coş, öğrencilerin topluma hayırlı fertler olabilmeleri için çok çalışmaları öğüdünde bulundu.

Öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterilerinde bulunduğu Vali Coş, buranın ardından Tufanbeyli Devlet Hastanesini ziyaret ederek, acil şifalar dilediği hastaların talep ve sıkıntılarını dinledi.

Vali Coş, Tufanbeyli İlçe ziyaretinde, İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde de incelemelerde bulunarak, İlçe Belediye Başkanlığı’nı ziyaret edip, Belediye Başkanı Recep Ballı’dan, belediye hizmetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yürüyerek gezdiği Tufanbeyli Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektiren Vali Coş, ilçenin önemli kültür ve tarihi zenginliklerinden olan Şar Ören Yeri ve Kırık Kilise’de incelemelerde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık