Ana Sayfa Gündem Vali Demirtaş, “Basın Yarışması Ödül Töreni”ne katıldı

Vali Demirtaş, “Basın Yarışması Ödül Töreni”ne katıldı

Vali Mahmut Demirtaş, Çukurova Gazeteciler Cemiyetinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Basın Yarışması Ödül Töreni”ne katıldı.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2019 Cumartesi 15:34
Vali Demirtaş, “Basın Yarışması Ödül Töreni”ne katıldı

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen ödül törenine Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da katıldı.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir'in açılış konuşması ile başlayan törende Vali Mahmut Demirtaş basın mensuplarına hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Haberleşme özgürlüğünün kullanılmasında, vatandaşlarımızın kendi fikirlerini ifade edebilmesinde basın çalışanlarının büyük önem arz ettiğini belirten Vali Demirtaş, “Tüm bunların yanı sıra basın mensuplarımız toplumsal sorunlar karşısında kamuoyu oluşturarak ve vatandaş ve devlet arasında köprü kurarak önemli bir sorumluluğu yerine getirmiş oluyorlar.” dedi.

“Basın Yarışması Ödül Töreni”nde ödül almaya hak kazanan basın mensuplarını tebrik ettiğini dile getiren Vali Demirtaş, “Adana’da güzel bir dayanışma içerisinde basın mensubu arkadaşlarımızla bir kamu hizmetini yerine getiriyoruz. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışacağımıza inanıyorum. Hepimiz nihayetinde Adana’nın sıkıntılarını dile getirmek ve çözmek için buradayız.” dedi.

Vali Demirtaş konuşmasının ardından yarışmada “Haber” kategorisinde “Sanal gerçeklik ile fizik tedavi” haberiyle DHA muhabiri Can Çelik’a başarı ödülünü takdim etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Engelsiz eller, mutlu patiler

Engelsiz eller, mutlu patiler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık